Elektrického Ohřívač Ručníku pro Koupelnu s Horizontálním nebo Vertikálním Designem Vyrobeným v Itálii

18 Produkty

Elektrické ohřívače ručníků do koupelny, vytápění stylově

V této sekci najdete náš výběr nejlepších elektrických ohřívačů pro koupelny a kuchyně. Jsou vytvořeny tak, aby odolávaly v čase a pro svou jednoduchost v používání a formě, aniž by ohrozily jejich estetiku. Řada velkých modelů, kruhové linky, hranaté linie, plochých panelů nebo zakřivených panelů jsou k dispozici v různých závěrů, ideální pro jakýkoliv druh nábytku a prostoru.

Elektrické ručníky (také známé jako ručník na ručníky  nebo ručník na ručníky) poskytují hospodárné řešení vytápění, jednoduché a jsou ideální pro vytvoření teplého prostředí a jedinečného designu, díky čemuž je prostor teplejšía pohodlnější. Elektrické radiátory ručníků nabízejí perfektní řešení vytápění prostor, které nejsou vybaveny ústředním topením nebo které budou namontovány v těch prostorech, kde chcete nezávislé topení regulovat.

Elektrické ohřívače ručníků nabízejí maximální flexibilitu pro vytápění jakéhokoli prostoru v domácnosti. Obvykle přicházejí s trubkami nebo plochými panely, které jsou ideální pro zavěšení oblečení, osušek, kolíčků na prádlo nebo věšáků na oblečení. Proto jsou ideálním řešením pro použití v koupelnách nebo kuchyních.

Řada elektrických ohřívačů ručníků nabízí možnost zapínat a vypínat teplo jednotlivě  v každém bodě.Elektrické ohřívače ručníků s termostatem jsou ideální pro udržení příjemné teploty po celý rok (ideální pro všechna roční období), protože umožňují nezávislou kontrolu teploty. Tyto netermostatické modely (bez integrovaného termostatu) lze vypnout a získat nezávislý přístup.

Navštivte také sekci koupelny nebo kuchyňských utěrek a ujistěte se, že máte po celý rok příjemné a teplé místo.
Email Newsletter
Newsletter
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 telefonních linek)
  • Pondělí až pátek 8: 30-17: 00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.cz
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Uvedené ceny jsou včetně DPH