Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Dvoulůžkový pokoj

On-line prodej samostatnými lůžky pro každého ze 100% italského designu a vyrobeny v Itálii. Ložnice chlapců musí být čerstvé, pestré a zábavné. Musí to být místo, kde vaše děti opravdu chci být s vámi, s přáteli a dokonce i sami. Volba samostatným lůžkem je důležitý čas pro současnost a budoucnost své rodiny. Pro manželské postele jít do sekce .

Viadurini ve své e-commerce nabízí všechny možnosti jsme hledali: samostatné polstrované postele, kované železo, s nebo bez zásuvek, s nebo bez paměti, s nebo bez čela postele. Nemluvě o širokou škálu stylů, barev a materiálů, to vše v nejvyšší kvalitě, s odolným ocelovým hardware. A to vše za velmi příznivé ceny na webu. Jednotná konstrukce komory je důležité, protože to bude doprovázet své děti po celou dobu jejich růstu.

Být schopen vytvořit „hnízdo“ pohodlné a zároveň volný a otevřený pro děti, které potřebují, je spokojenost, která se vyplatí v příštích letech snah o studiu a vybrat ten správný nábytek. Přemýšlejte tedy i volby do samostatným lůžkem.


Jednolůžko, jak si vybrat to

Studovat nebo hrát náročné vlivu na životní prostředí velmi kladně k výsledkům. Vzhledem k tomu, ložnice je místem, kde děti tráví většinu svého času s přáteli nebo sami během dlouhých odpolední studia, je důležité, aby mu zaručí teplý, vzdušný prostor. Samostatná postel je určitě klíčovou součástí dětských pokojů, ale musí být funkční pro potřeby dětí jako celou rodinu.

Máte k dispozici několik míst, jejichž obchod prádlo a domácí předměty? Jednolůžko s úložným prostorem by bylo ideálním řešením. Chcete prostor vhodný pro děti i hosty? Proč si vybrat jeden čalouněná postel nebo tepaného železa? okamžitě léčit dekor vám umožní vybrat postel pro vaše dítě, které je v souladu se všemi stylu místnosti a především s ohledem na potřeby rodiny.

Musíš prozkoumat odshora až dolů v nabídce e-commerce on-line s tolika singlů všechny vyrobené v Itálii nejlepšími národními řemeslníků.

Objevte cen, Koupit a naše dvojče

V našem Viadurini.it prodáváme jednotlivé postele za nízké ceny, lepší e-commerce, než si můžete najít na internetu a v obchodech od vašeho města. U dětského pokoje nebo do pokoje pro hosty, bude postel zakoupíte v našem internetovém obchodě nechat nadšeni pro levné ceny celé naší linii. Každý den najdete zajímavé nabídky a produkty za plnou cenu, která se zdají být v rovnováze. Podívejte se na ceny všech jednotlivých řádkových septa: imbottini, kované železné, kontejnerové, samostatné postele, sklopné postele a další vyzdobit dětský pokoj pro hosty nebo na nejnižší cenu byste si představit ,

Oddělená lůžka se skladováním

Oddělenými lůžky s levným nádoby, krásné a vhodné pro všechny potřeby domácnosti a rodiny. Ať už hledáte jednu postel pro děti nebo pro dospělé, Viadurini.it výzkumu je radost: najdeme samostatnými lůžky s kontejnerem na mimořádně dostupné ceny, stejně jako četné nabídky každý den.

V našem on-line katalogu najdete postele s kontejnerem na základě různých potřeb: kategorie vysoké, nízké jednotlivé kontejnerové boxy, zásuvky, oddělená lůžka krabička s bočním otevíráním, kované železo a dokonce i čalounění. Dvojče jistě funkční představuje vrchol sortimentu rukodělné značkových výrobků 100% italské.

Kontejner vložené do samostatným lůžkem dítěte je velmi ocení všechny matky trik - nemluvě o jednotlivce, kteří se rozhodnou pro jednu osobu se nádoby do ložnice pro hosty. Stručně řečeno, každý má jiné potřeby, ale konstrukční řešení jsou efektivní, když může dát odpověď na každou možnou uživatele. To je kvalita a pohodlí nabízí Viadurini.it který se svými oddělenými lůžky s kontejneru chce dát svým zákazníkům možnost žít v domě, kde je prostor optimalizován, a vytváří prostor pro život.

Jednotlivé Čalouněné postele

Jediný čalouněné lůžko je nejpohodlnější, co si můžete myslet, a to jak do ložnice
děti nebo mládež, je pokoj pro ubytování hostů. Polstrované čelo postele je jako objímání pro dítě, který podporuje hlavu, zatímco máma a táta vyprávět příběh. A co krásné postavy je na kamaráda, který přijde k vám po tolika letech?

V našem e-commerce najdete mnoho Timi jednotlivých ekonomických polstrované postele, ale s okrajem. Máme samostatnou postel v umělé kůže, tkaniny, se zásobníkem, přičemž druhá postel, děti, dívky, kluky i dospělé.

Nejlepší samostatná lůžka vždy polstrované v nabídce, nebo za velmi nízké ceny. Vzhledem k tomu, každý má právo na pokoji svých snů. Jediný čalouněné lůžko Viadurini.it je jedním z nejvíce přizpůsobitelných nábytkových prvků existuje. Neutrální barvy a plné barvy pro ty místnosti, které chtějí, aby jejich děti ve věku do dospělosti nebo do jednoduchých stylových pokojích, které vítají hosty.

Živé barvy, geometrické vzory a přístup k životu se bezstarostného dětství vedle hravou a zábavnou samostatným lůžkem. Nebo pro ty dospělé, kteří nemají velkou touhu být skvělé.

Jednolůžka kované železo

Jediná žehlička postel pro princeznu nebo knížete domu. Samostatné postele pro děti v kovaného železa nevidí mnoho okolo, ale v našem internetovém obchodě najdete vždy to, co hledáte. Stejně jako jakýkoli jiný produkt v katalogu, a to i samostatné lůžko je levný, ano, i když nenajdete moc v obchodech a na internetu.

Na Viadurini.it najdete samostatné postele v kovaného železa každého typu: Moderní nebo klasické,
Tradiční nebo barevné, také v bílé barvě, s a bez obalu, s nebo bez stupátko. Máte jasnou představu o tom, nebo ne? V každém případě bude náš katalog přesvědčit se širokým spektrem samostatnými lůžky v tepaného železa.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie