Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Jedno lůžko v kované železné Ares, kvalitu a vynikající made in Italy

Kód: ARESS
Kč 32.008,49 Kč 44.166,56 -28%
včetně DPH
Zobrazuje Dostupné Možnosti:

- +
Dodací lhůty
15 pracovních dnů
Vlastní
Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Viadurini Night Design
Postýlky na míru. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku!
To může být v jakékoliv barvě. Příplatek za COLOR NEZAHRNOVANÉ vzorníku: 15%.


Poznámka: U vozidel s kontejneru (stupátka a čelem s kontejneru, čelo se zásobníkem) obsahuje rám postele; V ostatních verzích (s hlavou a pelesti boční proužky, hlava s Wall útoku, hlava s bedframe) postel net je vyloučena, je třeba zakoupit samostatně.

Kované železné postele, ručně vyráběné v Itálii.
Disponbile v následujících variantách:

- Hlava s stupačka a bandáží Side
Postel tepané železo ve variantě SINGLE HLAVY boční proužky stupátka To zahrnuje vložení sítě od 85 x 190, které mohou být buď podporován nohama, se aplikuje spočívající na konstrukci postele. Tento druhý roztok se doporučuje společnost, která usnadňuje posouvání a čisticí operace. V každém případě, rozhodnutí o tom, jak se uplatnit v síti, může ‚být přijata přímo při montáži a je reverzibilní v tom, že konzolách jsou zahrnuty v zařízení posteli. Pokud tam byly nějaké zvláštní požadavky týkající se fyzické struktury, tato kombinace se sítěmi již mají nebo prostě estetiku, tento model, díky naší produktivitě řemeslníka lze upravit výšku, celkové délky a šířky.
- Hlava a stupačka s kontejnerem
K tváření varianta železa postel JEDNA Hlava a nádoba se stupátko obsahuje lamelovým roštem, který může ‚pojmout matrace 85 x 195 cm. Síť, která má zvláštní zásobovací systém pevné matraci, která umožňuje, aby také připojit dlouhou cm matrace. 190.
- Hlava s útokem v Muro
Tepané lůžko ve variantě jednohlavý zdí ATTACK zahrnuje vložení síťového cm. 85, které mají být podporovány nohama. Pokud tam byly nějaké zvláštní požadavky týkající se fyzické struktury, tato kombinace se sítěmi již máte, nebo jednoduše estetika, tento model, díky naší produktivitě řemeslník může být upraven jak na výšku a šířku
- Head s kontejnerem
K tváření varianta železa postel JEDNA hlava s pouzdro obsahuje lamelovým roštem, který může ‚pojmout 85 x 195 cm matrace. Síť, která má zvláštní zásobovací systém pevné matraci, která umožňuje, aby také připojit dlouhou cm matrace. 190.In pokud tam byly nějaké zvláštní požadavky vztahující se k estetice, tento model, díky naší produktivitě řemeslníka lze měnit výšku. Kontejner je kompletně vyrobena z kovu a mohou být natřena na jakoukoliv barvu. Mít kovové nádoby poskytuje mnoho výhod naší postele, včetně robustnosti, snadné čištění a vyšší kapacitou. Nádoba je v každém případě v kombinaci s textilním záclonka
- Testováno rámu postele
Tepané lůžko ve variantě SINGLE HLAVY bedframe zahrnuje vložení sítě od 85 x 190, které musí být aplikováno na nosné konstrukci postele. Pokud tam byly nějaké zvláštní požadavky týkající se fyzické struktury, tato kombinace se sítěmi již mají nebo prostě estetiku, tento model, díky naší produktivitě řemeslníka lze upravit výšku, celkové délky a šířky.

Opatření
- čelo a stupačka s bočními pásy 103 x 205 x 126/80 cm
- čelo a podnožka se zásobníkem 103 x 217 x 126/80 cm
- testováno s připevnění na stěnu 103 x 5 x 126 cm
- testováno s kontejnerem 103 x 207 x 126 cm
- testovány rámu postele 103 x 197 x 126 cm
Viadurini nabízí cennou sbírku kované železné postele, vyrobený výhradně a zcela ručně pomocí vysoce kvalifikovaných řemeslníků. Odhodlání a nadšení z mistrů, zaručit kvalitu a řemeslnou autentitcità všech výrobků.
Na ruční výrobní fázi následuje průmyslově realizováno pomocí pískování, který čistí na železo ze zpracování strusky a olej používaný pro skladování, aby byl vhodný pro lakovací krok. V závěrečné fázi je zpět na ‚řemeslné skutečný, nebo antiquing a barevnou úpravu před konečným vaření produktu.
Dopřejte posteli opravdové dokonalosti provedené v Itálii!

Proč kupovat
  • Vynikající kvalita / cena poměr
  • ruční
  • výroba řemeslník
  • Designu a funkčnosti
  • odolný
  • Made in Italy

Poslední zobrazené produkty