Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Hydraulické Radiátory - Vytápění Domácností

Hydraulické radiátory pro koupelnu a obývací pokoj vyrobené v Itálii design: výkon od 500 do 3000 w.

Všechny modely jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou vyráběny v Itálii významnou společností v oboru, který je představuje výhradně pro Viadurini.

Nástěnné radiátory do obývacího pokoje realizované ve vertikální podobě se skutečným dřevěným potahem, pro ty, kteří milují klasický a přírodní styl, s potahem nebo zrcadlovou výzdobou jako hudební nota, pro ty, kteří chtějí elegantní kus nábytku a funkční. Ale také barevné radiátory se zvlněnými liniemi pro ty, kteří milují originální a moderní design. Jsou také vyrobeny z oceli a lze je přizpůsobit velikostí a barvou. Jsme si jisti, že tyto moderní radiátory dobyjí vás i vaše hosty.

Vytváří efektivní a nezbytný topný systém s našimi přizpůsobenými řešeními, jak získat maximum z vašeho vytápění nebo vytvořit nový ekonomický a konstrukční systém. Naši zaměstnanci jsou vám k dispozici, aby vám poskytli více informací nebo vysvětlení k zde prezentovaným výrobkům. Neváhejte nás kontaktovat na našem telefonním čísle nebo napište na naši e-mailovou adresu na webových stránkách.