Made in Italy

Design radiátoru Hliníkový nástěnný radiátor hydraulický 250 W - Stilus

  • Made in Italy
  • Kód: STILUSWALL
Kč 61621,35 Kč 77026,75 -20%
Materiál hliník
Opatření V 1600 x L 200 x Inter. 35 mm x výtěžek 250 w
Dodací lhůty 5 týdnů

Moderní designový hydraulický nástěnný radiátor z hliníku z tmavého bronzu vyrobený v Itálii.

Tento hydraulický chladič se vyznačuje pečlivým a elegantním designem, který je schopen vytápět a osvětlovat prostředí.
Jedná se o hliníkový radiátor vhodný pro moderní prostředí, vyrobený výhradně v Itálii , hodnota radiátoru je dána hodnotami, jako je celková kvalita, servis na nejvyšší úrovni, hledání vždy inovativního, ale funkčního designu a respekt k životnímu prostředí. při vývoji produktů s nízkým dopadem na životní prostředí, ale také pokud jde o fázi výroby.

K dispozici také v jiných různých provedeních: vyplňte příslušný formulář pro informaci nebo bezplatnou cenovou nabídku.
Produkt vyniká nízkou tepelnou setrvačností a schopností vysokého sálavého tepla , což zaručuje určitou flexibilitu při řízení požadovaného klimatu.
Postupné uvolňování tepla dále pokračuje i po vypnutí systému, což zajišťuje klima pohody a dlouhodobé udržování teploty.

K dispozici je také verze s elektrickou instalací nebo s LED sadou a dálkovým ovládáním chladiče. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku.

Pozn .: Ventily a držák jsou vyloučeny. Chcete-li je obdržet, napište nám do formuláře „Žádost o informace“. Na vyžádání k dispozici také věšák na kabát ze saténové nerezové oceli, není zahrnut v ceně.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro