Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Kamenné stolky, z přírodního kamene

Moderní design konferenční stolky z kamene a skla vyrobené v Itálii pro italský styl domů.

Nízký a malý konferenční stolek se často odkazuje na stoly s obývacím pokojem a těší se rostoucímu úspěchu a šíření obecně, jako nábytek v přírodním stylu. Vedle tradičních stolů z lávových kamenů, které znají omezený rozptyl, se fosilní a přírodní kamenné stolky podávají jako trendy díky svému modernímu designu, ale zároveň exotickému a přírodnímu.

Na Viadurini najdete výběr elegantních kamenných stolů, které jsou ideální k vybavení obývacího pokoje, obývacího prostoru a nejen (některé modely mohou najít v ložnici dostatek prostoru). Vybrali jsme pro Vás v našem katalogu online různé druhy fosilních a přírodních kamenných stolů s kamennou horní a kovovou patkou, s kamennou základnou a skleněnou policí, s mořskou překližkou nebo skleněnou strukturou pokrytou kamennými dlaždicemi od zkušených mistrů.
Najdete zde také různé dostupné tvary: čtvercové, obdélníkové, oválné, šestihranné, kuželovité, válcové a další kapkovité, půlměsícové, čárkové atd.

Najděte si svůj model těchto fantastických postranních stolů a kontaktujte nás, abyste měli svůj osobní citát, který svým moderním a přirozeným způsobem poskytne váš obývací pokoj.