Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Tabulky v kameni a moderní design pro obývací pokoj

Často označovaný také jako konferenční stolky, noční stolky typicky nízké sezení a malá se těší stále větší úspěch a šíření obecně jako ‚nábytkem v přírodním stylu (vana kompozice, přírodní kámen umyvadla atd.) Vedle tradičních lávové kamenné stoly, kteří vědí, v omezeném rozsahu tabulky na fosilní a přírodního kamene nastavování trendů, protože jejich moderní design, ale v exotické a přirozený straně.

Na Viadurini výběr elegantních kamenné desky navrhnout ideální pro zdobení váš obývací pokoj, obývací části a mimo (některé modely mohou velmi dobře najít nějaké místo v ložnici).

Viadurini vybrala různé druhy fosilních a přírodního kamene tabulky vhodný do vašeho obývacího pokoje a ve všech souvislostech: s kamenné regálů a kovových nohách, s kamennou základnou a skleněné police s konstrukcí v mořské překližky nebo skelných vláken potažených kamenné kusy podle odborníkům v oboru.

Různé dostupné formy: čtvercové, obdélníkové, oválné, hexagonální, kónické, válcové a další více, zejména k poklesu, ve tvaru půlměsíce, čárka, atd.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie