Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Stojan na časopisy, organizovat svůj obývací pokoj s designovým nábytkem

Nástěnný nebo podlahový stojan na časopis v moderním nebo vintage designu z kůže, oceli nebo skla.

Stojan na časopisy je dekorativním a funkčním kusem nábytku, díky speciálním materiálům a tvarům jsou stojany na časopisy základním prvkem u pohovky nebo konferenčního stolku v obývacím pokoji.

V našem internetovém obchodě najdete stojany na časopisy v černé kožené a hnědé pony tkáni ideální pro klasické a exkluzivn prostředíí.
Na druhou stranu, pokud máte moderní prostředí a máte rádi sofistikované doplňky, můžete si vybrat mezi nejvhodnějším moderním regálem pro časopisy, které jsou navrženy z kovu, skla nebo pryskyřice.
Obzvláště je nástěnný stojan na časopisy z plexiskla transparentní nebo šedý Viadurini Collection Living a zásobník na časopis Mabele růžový nebo krémový, vyrobený z dopisů, ideální pro dotek originality pro váš obývací pokoj nebo čekárnu vaší kanceláře.

Vyberte si stojan na časopisy, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a stylu vašeho domova. Pokud potřebujete další informace, kontaktujte nás prosím písemně na náš e-mail nebo prostřednictvím příslušného cha na našich webových stránkách. Naši pracovníci vám rádi pomohou s online nákupem.