Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Zahradní stoly a venkovní design a moderní

Po dlouhém týdnu práce, kterou si zaslouží řádný odpočinek v naší dobře udržované zahradě u domu.
Tráva je zelená, květy jsou exploze barev. Co nám chybí? Správná kombinace zahradního nábytku.
Stoly, židle a altán nabídnout ten správný komfort, design a kvalitu, aby vydržela.

Tvar a velikost zahradních stolů je založen na vaší chuti, ale také na základě prostoru, který máme k dispozici. Kulatý stůl může zabírat více prostoru než čtvercový nebo obdélníkový stůl. Můžete dobře využít prostor vložením výsuvné tabulky.

Můžete si vybrat z tabulek současného typu zahradní, klasické, nebo exotické země. Materiál je rozhodující, aby vydržely i ty nejhorší povětrnostním podmínkám a jsou také odolné v čase. Tabulka musí být z materiálu odolného vůči povětrnostním vlivům, jako je voda a sluneční záření, a který umožňuje snadnou údržbu.

Stoly Dřevěný zahradní propůjčují klasický vzhled. Modernější jsou však tabulky v teakového zahradě velký zájem z důvodu jejich vynikající kvality. Teak je ve skutečnosti v současné době jedním z nejlepších druhů dřeva, jak vydělat zahradní stoly, protože to je ušlechtilá dřeva, původem z Asie, odolné a především velmi odolný vůči nejbeznadějnějších povětrnostních podmínkách.


V tabulce oceli nebo železa zahrada je nastaven jako rafinovaný, nezničitelný návrh je pro snadnou údržbu pro její elegantní styl.

Zde můžete najít preferované řešení, všechny výrobky uváděné v katalogu jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou výsledkem pečlivého výběru ze strany našich zaměstnanců. Nezapomeňte, že pro jakékoliv pochybnosti jsme vám k dispozici.

Bude nám potěšením, které vám pomohou vybrat zahradní stůl nebo moderní nebo klasický terasa je pro vás! Objevte naši nabídku a koupit on-line tabulky ze zahrady svých snů!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie