Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Zahradní Stoly - Italská Produkce

Rozkládací a skládací venkovní nebo zahradní stoly ze železa, teakového dřeva a oceli

Po dlouhém týdnu práce si zasloužíme správný odpočinek v naší udržované zahradě. Trávník je zelený, květy jsou explozí barev a lehký vánek hladí tvář. Co všechno musíte udělat? Správná kombinace zahradního nábytku. Venkovní stůl: pevné nebo prodloužené zahradní stoly vyrobené z různých materiálů, židle a stoličky, pohovky a altány, které vám nabízejí ten správný komfort, ale také design a kvalitu produktu, který vydrží déle.

Můžete si vybrat mezi moderními, klasickými, venkovskými nebo exotickými stoly. Každý vkus bude spokojen. Materiál je pečlivě vybrán tak, aby vydržel i ty nejhorší povětrnostní podmínky, aby byl v průběhu času odolný. Všechny stoly jsou vyrobeny z materiálu odolného vůči atmosférickým vlivům, jako je voda a sluneční světlo, a který umožňuje snadnou údržbu.

Mezi naše návrhy: dřevěné stoly dávají vašemu exteriéru klasický nádech. Pro modernější styl si místo toho zvolte zahradní teakové stoly, které jsou velmi žádané o jejich vynikající kvalitu. Ve skutečnosti je teak v současné době jedním z nejlepších druhů dřeva pro výrobu zahradních stolů, protože se jedná o ušlechtilé dřevo, původem z Asie, odolné v průběhu času a především velmi odolné vůči nejnáročnějším povětrnostním podmínkám. Konečně ocelové nebo železné zahradní stoly dodávají elegantní a kultivovanou atmosféru díky materiálům snadné údržby.

Na našem webu najdete řešení pro každou vaši touhu. Všechny výrobky uvedené v katalogu jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou výsledkem pečlivého výběru ze strany našich zaměstnanců. Nezapomeňte, že pro jakékoli pochybnosti nás najdete. Bude nám potěšením, abychom vám pomohli vybrat moderní nebo klasický zahradní nebo terasový stůl, který je pro vás ten pravý! Objevte naše nabídky a nakupujte zahradní stůl svých snů online!
Mezi nejlepší výrobce designu venkovního nábytku vyrobeného v Itálii upozorňujeme: Varaschin, Talenti.