Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Konzolový Stolek Moderní a Klasické ze Dřeva a Skla - Made in Italy

Konzolový stolek s moderním a vintage designem pro funkční a trendový nábytek. Konzolový vyrobený z vysoce kvalitních materiálů a smyslem pro detail.

Konzolový stolek do kuchyně a obývacího pokoje, funkční a moderní designový konzolový ze skla a dřeva.

Perfektní řešení pro ty, kteří chtějí vybavit svůj obývací prostor nebo vchod do domu funkčním a designovým nábytkem.

Mezi našimi návrhy najdete italské konzolové stoly vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, jako je dřevo ponechané v jeho přirozené barvě nebo natřené bílou nebo šedou barvou. Pro ty, kteří milují jednoduchý a klasický styl. Pro ty, kteří milují moderní design, existují moderní konzolové stoly vyrobené z kovu vyložené laserem, stolky se základnou ve vzácném kameni Vicenza a skleněnou policí a nakonec konzoly ze skla a dřeva benátské briccole.
Každý dům má jedinečný a odlišný styl a my chceme být schopni vyhovět potřebám všech našich zákazníků.

Pokud jste zvědaví, že objevíte tabulky konzoly, nezapomeňte se podívat na sekci věnovanou rozšiřitelným konzolovým stolům. Vynikající řešení pro obytný prostor, protože je lze převést z pohodlné police pro uložení klíčů a všeho v našich kapsách na funkční stůl pro uspořádání večeří s přáteli a rodinou.

Péče při výběru toho nejlepšího nábytku na trhu zůstává naší silnou stránkou. V případě jakýchkoli pochybností nebo obav nás kontaktujte, náš personál vám rád pomůže s výběrem perfektního konzolového stolu pro váš domov.