Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Bidet a moderní design na zem a suspenduje

Je třeba poznamenat, že pro nás Italové bidet není řešením, ale je to ‚musí‘ naprosto zásadní pro náš osobní hygieny. A v našem internetovém obchodě najdete nejlepší značky: Ideal Standard a Pozzi Ginori.

Tyto bidety jsou obvykle k dostání spolu s Vasi WC; Stejný styl, stejné výšky. V současné době bidety staly nejen funkční prvky jako design z stále moderní a rafinovaným designem.

Návrháři interiérů jsou stále opatrní vytvořit minimální a super kompaktní řešení, která jsou v módě. I pokud jde o produkci bidet najdete mnoho řešení na trhu, šetří místo. Ve skutečnosti existuje takzvaný zdraví „monoblok“, elementy, které zahrnují do jednoho bloku, jak je funkce toaleta je to bidet.

Standardní velikosti WC a bidet jsou to asi 40-45 cm široký a 55-60 cm hluboko, ale měření se budou lišit v závislosti na zvoleném modelu.

Styl naší koupelně je důležité pro výběr zdraví , a tím i bidetem. Podle chodníku a nátěrové hmoty, které jsme vybrali pro naší koupelně, existuje mnoho bidet modely vyrobené v klasickém stylu s retro čar, ideální například být navázané na „starém stylu“ doplňuje a ostatní rozhodně moderní.

Co se týká nádob WC nebo ve vodě (které se obvykle prodává v páru), není překvapující, že pro bidet keramický je materiál zvolený většině případů. Existují klikatý forem a dalších modelů z hranatých forem, které zdobí koupelnu s velkou osobností. Bílá je nejoblíbenější barva, ale v poslední době nastavit trendy i barevné bidet, zatímco černoši nebo šampaňské-barevné modely jsou určeny pro elegantní prostředí.

Objevit všechny produkty v našem obchodě on-line a vybrali design bidet vhodný pro vaši koupelnu za nejlepší cenu!