Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Bidet moderní design v bílé keramické 54x35 cm Star, vyrobený v Itálii

Kód: STARBIDET
Kč 9.809,05
včetně DPH

madein_italy

- +
Opatření
54x35 cm
Dodací lhůty
20/25 pracovních dnů
Viadurini Bathroom
Bidet moderní design v bílé keramické 54x35 cm Star, vyrobený v Itálii
Keramický bidet otvor pro připojení vody. Upevňovací souprava hotelu.
Maximální jednoduchost. Hvězda je kolekce s revolučním designem, který v sobě spojuje dokonalé proporce a tvary stejně. Elegantní kolekce s minimálními liniemi a minimalistickým designem.

Italský výrobce
Výrobky z této kolekce jsou vyrobeny z   Důležitým Italská značka na koupelnový nábytek světě. To je mladá společnost se značnými zkušenostmi v oblasti výroby designových umyvadel, která v průběhu let se zaměřila svou pozornost v oblasti výroby zdravotních design, stejně jako je vedoucí společností v Itálii pro výrobu zdraví zakázána. Designu a výrobě sanitární keramiky je jeho poslání, sleduje inovaci, experimentování, a navrhuje nová řešení na trh a originální přístup. News je hodnota a účel, a to nejen v konstrukci výrobku, ale také v tom, jak čelit trh a jeho zvyky, které jsou často zastaralé a ještě častěji přijímány jako nevyhnutelný. Firma chce přehodnotit koupelnu a svůj trh do nových, odlišným způsobem, navrhují umyvadla s designérskou podporu, zavěšené keramické umyvadla, vany a toalety. Luxusního si můžete dovolit jen proto, že mladý, flexibilní a dynamická. Tam jsou velké plochy, aby prozkoumala, a to i pro více intimní a osobní prostor všem, koupelny.

Kde: firma vyrábí vlastní řadu keramických výrobků v staboòo, EMTP dělat Civita Castellana (VT). Že keramika je starobylá povolání, a to i vzhledem ke snadné dostupnosti nepřítomné v místě, a to z Civita Castellana, v zemi popsal básníků a umělců všech dob, jeden z výrobních okresů nejdůležitějších v Itálii hlíny.

Poslední zobrazené produkty