Made in Italy

Bidet moderní design v bílé keramické 54x35 cm Star, vyrobený v Itálii

  • Made in Italy
  • Kód: STARBIDET
Kč 9.026,28 Kč 11.282,98 -20%
Opatření Rozměr 54 x 35 cm
Dodací lhůty 20/30 pracovních dnů
Hvězdný moderní design bílý keramický bidet 54x35 cm, vyrobený v Itálii
Jednootvorový keramický bidet pro vnitřní připojení vody. Včetně upevňovací sady.
Maximální esencialita. Star je kolekce charakteristická revolučním designem, který kombinuje dokonalé proporce a čisté tvary. Elegantní kolekce s minimálními liniemi a zásadním designem.

ITALSKÝ VÝROBCE
Produkty v této kolekci vyrábí   významná italská značka ve světě koupelnového vybavení. Jde o mladou společnost s významnými zkušenostmi ve výrobě nábytkových umyvadel , která v průběhu let zaměřila svou pozornost také na výrobu designové sanitární keramiky a zároveň je přední společností v Itálii ve výrobě sanitární keramiky . postižení . Navrhování a výroba keramické sanitární keramiky je jejím posláním, které sleduje inovacemi, experimentováním a navrhováním nových řešení a originálního přístupu na trh. Novinkou je hodnota a cíl nejen v designu produktů, ale také ve způsobu, jak čelit trhu a jeho zvyklostem, často zastaralým a ještě častěji akceptovaným jako nevyhnutelné. Koupelnu a její trh chce společnost reinterpretovat novým, jiným způsobem, nabízí designová umyvadla na desku , keramická závěsná umyvadla , vany a sanitární keramiku . Luxus, který může dovolit právě díky mladé, flexibilní a dynamické společnosti. Existují velké prostory k prozkoumání, a to i pro ten nejintimnější a osobní prostor ze všech, koupelnu.

Kde : společnost vyrábí svůj sortiment keramických výrobků v závodě Civita Castellana (VT). Keramika je prastarým povoláním, také kvůli snadné dostupnosti hlíny, která se na tomto místě vyskytuje, a díky níž se Civita Castellana, zemi popisovaná básníky a malíři všech dob, stala jednou z nejdůležitějších výrobních oblastí v Itálii.
Email Newsletter
Newsletter