Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Osvětlení - Stropní světlo pro Domácnost

V této části našeho katalogu najdete nejlepší stropní světlo italského designu na prodej online.
Moderní, vintage styl, klasický design nebo Shabby Chic stropní světla za zvýhodněné ceny výhradně pro vás.

Stropní světla pečlivě vybraná našimi pracovníky reprezentují různé styly, velikosti a barvy tak, aby vyhovovaly potřebám každého stylu nábytku vašeho domova.
Pro rustikální styl najdete bílá keramická stropní svítidla s malovanými výšivkami představujícími květiny nebo větvičky. Na druhou stranu dodáme retro vzhled, který připomíná průmyslový styl, na druhé straně nabízíme stropní svítidla s nastavitelnými reflektory různých tvarů a barev.
Pokud naopak milujete moderní design, nenechte si ujít zatahovací lampy určené k zapuštění do stropu, nebo originální tvary, které mohou mít křišťál se zlatými a stříbrnými povrchy slavné italské značky Selene.
Speciální funkce pro ty, kteří hledají něco originálního, jsou stropní svítidla vyrobená v terakotové toskánském stylu známou značkou Toscot. 100% vyrobený v Itálii, který vás překvapí.

Vyberte si stropní světlo, které nejlépe vyhovuje stylu vašeho domova. K dispozici je vyškolený personál, který vám pomůže při nákupu a zodpoví vaše dotazy nebo obavy. Pošlete nám e-mail na naši elektronickou poštovní adresu nebo nás kontaktujte telefonicky, náš personál Vám rád pomůže.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie