Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Doplňky a Předměty Designu pro Vybavení Obývacího Pokoje

Bytové doplňky domu pro italský design: stoly, věšáky na šaty, fresky, obrazy, police a zrcadla.

Náš personál vybral ty nejlepší designové výrobky pro dokončení vybavení vašeho domova.

Nezanechali jsme nic, počínaje zrcadly a obrazy, které vám umožní vytvořit bohatou prázdnou zeď a harmonicky dokončit nábytek vašich obytných prostor a ložnic. Pro ty, kteří místo toho milují malbu a chtějí ozdobit zdi svého domu realistickou kopií slavných obrazů, nelze opomenout fresky Tifernate Bottega. Realistické reprodukce perfektní, aby vám umělecké dílo.
Ale nezapomněli jsme na ty užitečné předměty v domácnosti, jako jsou pohodlné a efektní moderní kabátové stojany ve vašem vchodu, originální designové police, které dodají vašemu domovu kreativní nádech nebo pro ty, kteří vlastní krb, držák palivového dřeva vyrobený z vysoce kvalitních materiálů italského designu.

Objevte naše kolekce a nejlepší produkty, které dokončí výzdobu vašeho domova. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou během procesu nákupu, abychom je mohli snadno a rychle uplatnit, ale také odpovědět na vaše dotazy nebo pochybnosti prostřednictvím vhodného formátu na stránce produktu, našeho chatu nebo naší e-mailové adresy.