Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Židle Moderní kuchyň a obývací pokoj, kůže nebo dřevo designu

Inovativním a módní doma nemůže chybět Moderní židle! V našem on-line katalogu najdete zajímavý design moderní židle vyrobené ze dřeva, kovu, pryskyřice, plastu, kůže a kůže.

Moderní židle jsou univerzální příslušenství, které mohou být použity v různých místnostech; v kuchyni, v obývacím pokoji, ale i v ložnici. Druhé prostředí bude mít jiný účel az tohoto důvodu také materiál musí být vybrán s péčí.

Důležité, aby moderní sedačkové vlastnosti jsou pohodlí, praktičnost a manévrovatelnost.

Designový prvek, čímž se získá rafinovaný, může být křeslo / židle CIPI moderní model vyroben z masivního teakového dřeva, k dostání v přírodní barvě a barevným dřeva.

Koženém křesle je exkluzivní nábytek pro jídelny. Viadurini Living kolekce nabízí širokou škálu kožených křesel vyrobených s extrémním důrazem na detail, s nebo bez rukou a s krásnými vysokými zkroucenými zády.

K sedadla židle nabízí židle klasickým stylem, stejně jako královna modelu, modernizované pomocí polykarbonátu, čirý nebo uzené, aby projekty přímo do současnosti; ale i stylové židle potažené geometricky tvarované tkaniny, prostý a efektní pro nikdy banální dekor, nápadité a osobnosti.

Model Legend Arms je vlastně moderní pojetí CSF předseda 50s, který kombinuje dřevo a plast ve třídě interpretace společně.

Zde můžete najít nějaké řešení a preferované barvy, všechny výrobky uváděné v katalogu jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou výsledkem pečlivého výběru ze strany našich zaměstnanců.
Nezapomeňte, že pro jakékoliv pochybnosti jsme vám k dispozici. Bude mi potěšením pomohou vybrat Moderní design křeslo, které je pro vás to pravé!

Objevte naší nabídky a koupit on-line moderní křeslo svých snů!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie