Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Wc Klasická a Design pro Barevný Záchod - Vyrobeno v Itálii

Wc na vybavení koupelny s klasickým designem z bílé keramiky nebo odvážné s černou nebo zlaté barevné toalety. Klozet koncipována a navržena s různými tvary, ale vždy se zaměřují především na pohodlí a praktičnost a zároveň na estetiku s rafinovaným designem od italského řemeslného zpracování.

Klasický a barevný koupelnový toaleta pro designovou sanitu

Chcete-li vybavit koupelnu s funkčním designem, nemůžeme zanedbávat wc. V bílé barvě je šampaňské nebo barevná keramika základními prvky rafinované a dobře upravené koupelny .

Toaleta  je sanitární zařízení sestávající z vodní skříně, obvykle vyrobené z keramiky. Společně s Bidetem je uveden s termíny koupelnových svítidel alespoň ve smyslu italské koupelny . Ve většině ostatních západních zemí se trend difúze Bidet zvyšuje.

Toalety lze rozlišit podle typu montáže v:
  • zavěšené vázy , zcela oddělené od podlahy se stěnovým odtokem
  • vázy na zeď , jinak nazývané pisoáry
  • podlahové vázy s podstavcem, s podlahovým odtokem, s normalizovanou výškou
Vodní skříň stojící na podlaze lze instalovat bez problémů a kdekoli. Pro snadnou údržbu jsou doporučeny kompaktní, hladké modely bez viditelného hardwaru nebo vybrání. Toaleta s posunutým odtokem se perfektně přizpůsobí stávajícímu systému. Pozastavena WC, na druhou stranu, jsou vhodné pro koupelnu šité na míru, protože jsou také instalovány v nestandardních výškách. Pro lepší utěsnění je vhodné zeď zesílit asi o deset centimetrů, aby byla zaručena správná podpora.