Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Elektrické krby navržené konstrukce postavený a vyrobena v Itálii

Sedět v houpacím křesle s čistě bílé kyselou dřeva, mohli bychom si přečíst knihu nebo si vychutnat večer naprosté relaxace v přední části romantické plamen našeho elektrický krb!

Zapuštěné konstrukce k elektrickému krbu obvykle má praktickou konstrukci a skončil rámem obohacené tradiční výzdobou či jiných vzorů. Ideální pro rustikální a vintage!

Je postaven do stěny a nevyčnívá ani vystrčit velmi málo dělá to nejen krásný objekt, ale také kompaktní.

Pokud je váš domov nemá komín, nemáte prostor, ale přesto chcete krb, můžete se rozhodnout pro praktickou a moderní elektrický krb.

Zejména elektrický krb designu vybavit ji s chutí Vašeho bydlení.

Elektrické krby jsou postaveny kus nábytku snadno spravovat. Ve skutečnosti nejsou špinavé, nemají nepořádek a mají minimální dopad na životní prostředí, stejně jako s spotřebu energie skutečně sníží. Ultrazvuková technologie, s níž je nebulizovaný voda k vytvoření realistického ohně a kouře efekt ve skutečnosti jen potřebuje jeden litr vody z vodovodu, se kterými se bude krb napájen po dobu 12 hodin!

Takže efekt „ohně a plameny“ v kombinaci s falešným dřevem a postel jasných a šumivých popela, vytváří speciální efekty a docela reálné!

Být překvapeni tím, že mnoho výrobků linky Viadurini Fire kolekci najdete mnoho modelů elektrické krby vestavěný, podlah a stěn.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie