Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Moderní Konferenční stolky, ze dřeva a kovu

Moderní konferenční stolky v obývacím pokoji ze dřeva, skla nebo kamene vyrobené v italském designu.

Moderní konferenční stolek je ideální pro udržení mnoha užitečných doplňků v pořádku.
V našem internetovém obchodě najdete rozsáhlý katalog moderních bočních stolů vysoké kvality za zvýhodněné ceny, z nichž mnohé modely ručně vyráběné v Itálii.

Exkluzivní kolekce Viadurini Living Collection nabízí širokou škálu moderních barevných konferenčních stolků, vyrobených ze dřeva, kovu, skla, ale také z materiálu Adamantx®, který je inovativním materiálem, s nímž můžete vytvořit jakýkoliv tvar.
Můžete si opravdu užívat výběru materiálu a oblíbeného tvaru tohoto vzácného kusu nábytku; kulaté, čtvercové, obdélníkové, ale také ve tvaru křídla nebo futuristické tvary vhodné pro každý styl domova.

Velmi praktické jsou moderní skládací stoly z masivního bukového dřeva pro retro a vintage prostředí, ale také v malované železné konstrukci s funkcí regálu.
Pro ty, kteří chtějí moderní stolek vhodný pro děti značky Incastro nabízí lehké, stabilní a modulární dřevěné stoly.

Serch na našem on-line katalogu nejlepší konferenční stolek, aby váš obývací prostor, a pokud potřebujete pomoc, náš zákaznický servis vám rád pomůže najít nejlepší produkt ideální pro vaše potřeby.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie