Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Moderní stoly originální design lounge

Chtěli mít na zřeteli salonku několik knih nebo módní časopis? Chtěli byste vložit do obývacího pokoje je krásný vázu s barevnými květy u apatykářským pro okolní či svíčky? Pod krásné koberce moderní designový konferenční stolek je ideální pro to, a za účelem udržení mnoho užitečných doplňků.

Ale jaký typ moderní konferenční stolek si vybrat?

V našem obchodě najdete celou řadu moderních stolů vysoce kvalitního designu za zvýhodněné ceny, které mnoho modelů ručně vyráběných v Itálii.

Výběr konferenčních stolků z naší zkušený tým dobře známé značky Nonogiorno výstavních stolech surrealistické a původních forem z metakrylátu; výjimečná průhlednost materiálu. Z plexiskla je zcela ohnuta ručně získat neuvěřitelné efekt lehkosti a suspenze.

Stále více Nonogiorno, elegantní a čisté linie jsou stolky - květináče; to nejlepší, co mohl žádat u stolu: funkčnost, univerzálnost, eleganci, design a udržitelnost životního prostředí. Nemožné, aby se zamilovat!

Výhradním řada Viadurini Collection Living poskytuje široký výběr barevných moderních tabulek, dřevo, kov, sklo, ale také Adamantx® inovativní materiál, se kterým je možné realizovat jakýkoliv tvar.

Můžete opravdu pobavit při výběru materiálu a preferovanou formu tohoto vzácného kusu nábytku; pokud kulaté, čtvercové, obdélníkové, ale také ve formě listů nebo futuristických tvarů vhodných pro jakýkoli styl domácnosti.

Naše kolekce Stones nabízí jemné stoly v přírodním kamenem , fascinující jejich geometrické linie a žádné kudrlinky přicházejí v různých odstínech barvy. Některé z kamenů stolečky modely lze použít i jako stylový TV stolku v přírodním a moderním stylu.

Velmi praktické jsou moderní skládací stolky Idea Home z masivního bukového dřeva o retro a vintage kontextu, ale také z lakované ocelové konstrukce s funkcí časopisu.

Pro ty, kteří chtějí moderní designový konferenční stolek vhodný pro děti .. Brand Incastro navržených ve světlých dřevěných stolů, stabilní a modulární.

Nyní stačí, aby svůj čas pro zobrazení našem internetovém obchodě všechna řešení k dispozici najít tabulku svých snů!

 

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie