Made in Italy

Konferenční stolek Saarinen Tulip, výška 41 cm, lesklá keramika Florim Calacatta Gold - šarlatová

  • Made in Italy
  • Kód: SCARLETFLO52
Kč 58455,00 Kč 73068,87 -20%
Předchozí cena: Kč 73068,87
Dodací lhůty 25/30 pracovních dnů
Plochý materiál Florimská keramika
Základní materiál hliník

Konferenční stolek Eero Saarinen Tulip z keramiky Florim Calacatta Gold Gloss se sochařskou základnou

Konferenční stolek s elementárním a sofistikovaným designem, který se dokáže diskrétně stát hlavním prvkem jakéhokoli prostředí.

Lesklá keramická deska Florim Calacatta Gold vyjadřuje veškerou čistotu lesklého mramorového efektu Calacatta s elegantní a moderní povrchovou úpravou, která dodává jas bez odlesků a vylepšuje tak jakýkoli prostor.

Základna, vyrobená z jednoho kusu litého hliníku , vyniká svými plynulými a harmonickými liniemi, inspirovanými organickými formami. Integrovaná litinová zátěž zajišťuje stabilitu a robustnost, aniž by byla narušena vizuální lehkost designu.

Tento konferenční stolek se perfektně hodí vedle pohovky nebo jako doplňkový prvek v moderním obývacím pokoji. V sobě spojuje minimalistickou estetiku a kvalitní materiály a nabízí elegantní, odolné a nadčasové řešení.

Dostupné základní povrchové úpravy:

  • lesklá bílá
  • lesklá černá
Dostupné velikosti:
  • 105 x 70 x výška 41 cm
  • 120 x 75 x výška 41 cm
  • 140 x 80 x výška 41 cm
  • 160 x 85 x výška 41 cm
  • 180 x 90 x výška 41 cm
Základní rozměry : 56 x 41 cm
Tloušťka horní desky : 20 mm

Poznámka : Podnoží stolu je k dispozici také v lesklé povrchové úpravě a v šedé barvě. Rozměry se mohou lišit o několik centimetrů.
Pro více informací nebo cenovou nabídku nás kontaktujte pomocí formuláře „ Žádost o informace “.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro