Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Italský Design v Nábytku Viadurini Living

Viadurini Living: nejlepší designový nábytek pro vaše obytné prostory

Kolekce Viadurini Living nabízí přes 5 000 produktů, které pro vás naši pracovníci vybrali výhradně pro vás, s nekonečnými odchylkami, pokud jde o velikost, barvu, materiál a povrchovou úpravu. Exkluzivní nábytek do vašeho obývacího pokoje, jídelny a obývací část..
Mezi našimi návrhy najdete rozkládací a pevné stoly, designové židle z kůže nebo tkaniny, stoly pro konzoly pro ty, kteří chtějí co nejlépe využít všechny prostory svého domova, ale nejen pohodlné a speciální pohovky, které lze přeměnit na postele, pokud nutné. Vintage a moderní styl křesla a stoly pro vybavení vaší studii nebo obývacího pokoje s nádechem italského stylu.
Všechny objekty se vyznačují atraktivním stylem a kvalitními materiály: oba základní prvky, aby se připojil k týmu Viadurini Living.

V Itálii jsme schopni vytvořit úžasné vysoce kvalitní objekty a naše poslání na webu, protože právě Viadurini je, přinést tyto skvělé italské produkty do celého světa!
Viadurini neustále zkoumá a vybírá nové nápady a přizpůsobené produkty, které s naší značkou BRAND navrhnou k prodeji výhradně online.
Děláme to výběrem nejlepších designérských společností vyrobených v Itálii a jejich podporou, abychom oslovili zákazníky, kteří mají nadšení z designu po celém světě.

Neustále vybíráme nové partnery: hledáme hlavně designéry, mladé a kreativní společnosti.
Viadurini Living je značka, se kterou nabízíme ty nejlepší předměty a bytové doplňky pro obytnou část domu, pole par excellence italské kreativity a výroby.