Luxusní Nábytek do Obývacího Pokoje - Moderní a Klasický Design

Viadurini Living představuje krásu moderního designového nábytku pro obývací část vašeho domova. Designové stoly a židle do jídelny, stolní konzoly a křesla do obývacího pokoje, to nejlepší z italského nábytku.
3616 Produkty
Stránka 1 z 151

Viadurini Living: nejlepší designový nábytek pro vaše obytné prostory.

Kolekce Viadurini Living nabízí přes 5 000 produktů, které pro vás naši pracovníci vybrali výhradně pro vás, s nekonečnými odchylkami, pokud jde o velikost, barvu, materiál a povrchovou úpravu. Exkluzivní nábytek do vašeho obývacího pokoje, jídelny a obývací část..
Mezi našimi návrhy najdete rozkládací a pevné stoly, designové židle z kůže nebo tkaniny, stoly pro konzoly pro ty, kteří chtějí co nejlépe využít všechny prostory svého domova, ale nejen pohodlné a speciální pohovky, které lze přeměnit na postele, pokud nutné. Vintage a moderní styl křesla a stoly pro vybavení vaší studii nebo obývacího pokoje s nádechem italského stylu.
Všechny objekty se vyznačují atraktivním stylem a kvalitními materiály: oba základní prvky, aby se připojil k týmu Viadurini Living.

V Itálii jsme schopni vytvořit úžasné vysoce kvalitní objekty a naše poslání na webu, protože právě Viadurini je, přinést tyto skvělé italské produkty do celého světa!
Viadurini neustále zkoumá a vybírá nové nápady a přizpůsobené produkty, které s naší značkou BRAND navrhnou k prodeji výhradně online.
Děláme to výběrem nejlepších designérských společností vyrobených v Itálii a jejich podporou, abychom oslovili zákazníky, kteří mají nadšení z designu po celém světě.

Neustále vybíráme nové partnery: hledáme hlavně designéry, mladé a kreativní společnosti.
Viadurini Living je značka, se kterou nabízíme ty nejlepší předměty a bytové doplňky pro obytnou část domu, pole par excellence italské kreativity a výroby.
Email Newsletter
Newsletter
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 telefonních linek)
  • Pondělí až pátek 8: 30-17: 00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.cz
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Uvedené ceny jsou včetně DPH