110 Produkty
Viadurini Decor
Kč 6.063,27 Kč 7.579,28  - 20%
Stránka 1 z 5

Sada profesionálních nožů a ručně vyráběných kuchyňských nožů podepsaných slavnou italskou značkou "Coltellerie Berti".

V této části našeho webu vám nabízíme profesionální sady nožů a kuchyňské nože navržené slavnou italskou značkou „ Coltellerie Berti “.
V našem online katalogu nabízíme různé modely nožů, které se liší funkčností, materiálem čepele a rukojetí.

Materiály čepele nože:
Uhlíková ocel : velmi stará ocel a uhlíková alej. Výsledný produkt má obvykle vysokou odolnost a nízkou cenu. Může se však docela snadno zrezivět, a proto vyžaduje opatrnou péči.
Ocel Inox : má také zvláštní vlastnost, že je odolná vůči kyselinám a vlhkosti, takže nikdy nezrezne.

Materiály rukojeti nože:

Dřevo : dřevěná rukojeť nože je velmi praktická, ale vzhledem k pórovitosti samotného materiálu pravděpodobně absorbuje mikroorganismy. Proto je třeba se vyvarovat mytí nádobí ve prospěch ručního mytí.
Ocel Inox : toto je preferovaný materiál kuchařů díky své odolnosti a hygienickým vlastnostem. Jsou docela těžké, takže je lepší je otestovat, aby zjistili, zda odpovídají osobním očekáváním a schopnostem.  

Na našem webu je mnoho modelů nožů, najdete je rozdělené na kapesní nože, nože na sýr se speciálními sadami, stolní nože, které každý den stylově nastaví náš stůl. 
A pro nejprofesionálnější kuchyňské nože kuchařský nůž, nůž na zeleninu (Santoku), zoubkovaný nůž, nůž na vykostění, na řezání závitů a také velké pečené vidličky

Objevte všechny produkty Coltellerie Berti v našem online katalogu a kontaktujte nás v případě paprsků nebo pro získání osobní nabídky.
Email Newsletter
Newsletter