Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Zrcadla designové koupelny a moderní

Po sprše, potřebuje ten správný make-up, než chodit ideální pro náš večer. V koupelně zrcadlo je nezbytná pro tento a zjistit, že nikdy nic z místa. Krásné, elegantní a funkční jsou značkové koupelové zrcátka v našem internetovém obchodě.

Prvním krokem je zjistit, do té doby zrcadlo styl, který musí být v souladu s dekorem z místností domu. Design zrcadlo v bílém dřeva ošetřeného a nakládané je ideálním místem pro romantické, jemný milovník Shabby šik. Značka CIPI nabízí speciálních zrcadel kompletně ruční práce z teakového dřeva, a to jak nakládaný romantickou duši, ale i dřevěné zrcadla podle země a vintage stylu. Každý kus je originál.

Také společnost CIPI, pro ty, kteří dávají přednost moderní a elegantní atmosféru, nabízí podmanivý zrcadly modelkám neobvyklý design a v různých tvarech: kulaté, čtvercové, obdélníkové, možná kov, hliník, mosaz a chrom.

Pro ty, kteří mají rádi světla a nepřímé odrazů může vyhodnotit model Pozzi Ginori , leader na trhu " koupelnový nábytek , s nastavitelnou LED osvětlením, nepostradatelný pro okouzlující a designovou koupelnou.

Pokud potřebujete používat každý prostor v našem obchodě jsme Vám k dispozici pro modely s boční police zrcadel zarámovaných v dubovém provedení a vnitřní LED osvětlení.

Pro další informace, neváhejte nás kontaktovat, budeme rádi poslouchat a přizpůsobit své požadavky!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie