Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Design a Moderní Koupelnová Zrcadla

Koupelnová zrcadla moderního designu pro skutečnou kvalitu vyrobená v Itálii - čtvercová, kulatá nebo pravoúhlá, ale také zvlněná nebo ozdobná.

Styl zrcadla musí být v souladu s dekorací koupelnového prostředí. Zrcadlo design v upravené a nakládanou bílého dřeva je jistě ideální pro romantické, delikátní milovníka Shabby Chic. Značka Cipì nabízí speciální zrcátka z teakového dřeva kompletně ručně vyráběná, jak nakládaná romantickou duší, ale také dřevěná zrcátka ve venkovském i vintage stylu. Každý kus je jedinečný.
Společnost Cipì pro ty, kteří upřednostňují moderní a moderní prostředí, nabízí modely atraktivních zrcadel s neobvyklým designem a v nejrůznějších podobách: kulaté , čtvercové, obdélníkové, možná z kovu, hliníku, mosazi a chromované oceli.
Pro ty, kteří milují hru světla a nepřímých odrazů, může ocenit model s nastavitelným led světelným zrcadlem, nezbytným pro okouzlující koupelnu a design.

V případě jakýchkoli informací nás prosím kontaktujte, jsme k dispozici v příslušném chatu nebo telefonicky na čísle na našem webu, rádi vaše žádosti uspokojíme!