Skříňka na Boty Vyrobeno v Itálii Luxusní Řemeslné Zpracování

11 Produkty

Moderní a luxusní skříň na boty do ložnic a vchodů, úspora místa

Na Viadurini máme vybraný výběr produktů věnovaných světu nábytku do bot na boty, nábytkových řešení s inovativním designe mezinárodním a Made in Italy.
Vyberte si skříňku na boty podle místa, kam ji chcete umístit:
  • Vstup nebo chodba: je- li umístěn na jednom z následujících míst, skříň na boty musí být určitě otevírací skříní na boty a nemá žádný výhled, protože jde o místa průchodu, a tedy na dohled.
  • Ložnice: skříň na boty v tomto případě může být otevřená i uzavřená, se zdobenými motivy nebo dokonce s integrovaným zrcadlem. V intimitě místnosti stojan na boty určitě uspokojí všechny vaše potřeby.
Najdete zde také moderní skříň na boty v různých stylech a barvách, které vás nadchnou svým fantastickým designem. Také velmi módní a luxusní jsou botníky skříňka s zlaté, stříbrné nebo bronzové povrchové úpravy , které mohou být použity vedle nejrůznějších moderním nábytkem. Moderní police na boty jsou velmi užitečné, aby se prostor co nejlépe využil.

V případě jakýchkoli dotazů nebo obav kontaktujte naši službu Help Desk a my vám pomůžeme ve všech vašich nákupních fázích.
Email Newsletter
Newsletter