Made in Italy

Botník se všemi barevnými zásuvkami a různými úchyty Made in Italy - Mitra

  • Made in Italy
  • Kód: MITRA
Kč 15.845,63 Kč 19.806,92 -20%
Materiál dřevo
Dodací lhůty 35/40 pracovních dnů
Délka (cm) 88
Hloubka (cm) 41
Výška (cm) 108

Vnitřní dřevěný botník Made in Italy

Stojan na boty se strukturou dýhovaného dřeva toulipier, rámečky, dýhované dřevotřískové desky Tanganika nebo podobné esence se 2 dvířky a 1 zásuvkou vyrobeno výhradně v Itálii.
Radost a hravost jsou vlastnosti, které popisují tento prvek s výraznými jasnými barvami a zvláštními tvary rukojetí. Originální reinterpretace kusu nábytku s velkou funkčností a kapacitou , který je užitečný v jakémkoli životním prostředí pro ukládání a organizaci obuvi a předmětů, aniž by je nechal ležet po místnosti.
Dokončit:
  • barevné zásuvky
Rozměry:
  • Délka 88 cm
  • Hloubka 41 cm
  • Výška 108 cm

LAKOVÁNÍ: Malování se provádí převážně přípravky na vodní bázi. Vodou ředitelná a polyuretanová barva pro větší odolnost povrchu. Povrchová úprava na vodní bázi a šelaku.

BĚŽNÁ ÚDRŽBA A ČIŠTĚNÍ: Nábytek otřete suchým hadříkem. Vyhněte se abrazivním produktům a/nebo produktům obsahujícím rozpouštědla. Na desky nábytku nepokládejte pánve ani jiné předměty, které uvolňují teplo. Pokud chcete předmět oživit, můžete použít speciální vosk na nábytek, který nanesete vlněným hadrem.

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ: Vzhledem k tomu, že dřevo je živý materiál a je citlivé na vlhkost, je třeba věnovat zvláštní pozornost umístění nábytku uvnitř domů s omítkou, která je odpočinutá a suchá po dobu alespoň 1 měsíce. Doporučujeme však ponechat na pár měsíců od stěny prostor alespoň 5 centimetrů a místnosti často větrat.

Poznámka: na vyžádání jsou k dispozici různé povrchové úpravy.
Kontaktujte nás pro cenovou nabídku nebo pro informace pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter