Made in Italy

Botník s 1 zásuvkou a 2 dřevěnými dvířky Made in Italy - Lasa

  • Made in Italy
  • Kód: LASA
Kč 9.206,50 Kč 11.508,19 -20%
Materiál dřevo
Dodací lhůty 35/40 pracovních dnů
Délka (cm) 76
Hloubka (cm) 37
Výška (cm) 105

Vnitřní dřevěný botník Made in Italy

Botník se strukturou ze dřeva/částicového dřeva dýhovaného v provedení tanganyika/toulipier/ayous , rámy z toulipier/ayous , překližkové dno z topolu a/nebo MDF se 2 dvířky a 1 zásuvkou výhradně Made in Italy.
Láska k tradici a italské řemeslné umění daly život tomuto produktu s klasickým a nadčasovým designem . Díky zásuvkám a dvířkům je zaručena skvělá funkčnost a kapacita pro uložení obuvi a předmětů, stane se skvělým vstupním nábytkem nebo do jakéhokoli jiného denního či smluvního prostředí.

Dostupné povrchové úpravy:
  • bíle lakované
  • patinovaný ořech
Rozměry:
  • Délka 76 cm
  • Hloubka 37 cm
  • Výška 105 cm

LAKOVÁNÍ: Malování se provádí převážně přípravky na vodní bázi. Vodou ředitelná a polyuretanová barva pro větší odolnost povrchu. Povrchová úprava na vodní bázi a šelaku.

BĚŽNÁ ÚDRŽBA A ČIŠTĚNÍ: Nábytek otřete suchým hadříkem. Vyhněte se abrazivním produktům a/nebo produktům obsahujícím rozpouštědla. Na desky nábytku nepokládejte pánve ani jiné předměty, které uvolňují teplo. Pokud chcete předmět oživit, můžete použít speciální vosk na nábytek, který nanesete vlněným hadrem.

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ: Vzhledem k tomu, že dřevo je živý materiál a je citlivé na vlhkost, je třeba věnovat zvláštní pozornost umístění nábytku uvnitř domů s omítkou, která je odpočinutá a suchá po dobu alespoň 1 měsíce. Doporučujeme však ponechat na pár měsíců od stěny prostor alespoň 5 centimetrů a místnosti často větrat.

Poznámka: na vyžádání jsou k dispozici různé povrchové úpravy.
Kontaktujte nás pro cenovou nabídku nebo pro informace pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter