Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Zahradní židle a venkovní provedení

Zahradní židle a outdoor mají kus nábytku, který doplňuje prostředí naší terase nebo na zahradě.
Lepší zaměřit se na kvalitu? Ceny? V pohodlí? Na design?

S trochou trpělivosti‘si můžete vybrat produkt, který má všechny funkce, které si přejí nezanedbávat detaily. Existuje mnoho modelů a materiálů, ale jsou umístěny venku, budete muset dávat pozor na jejich odolnosti vůči klimatu a počasí. To je důvod, proč si můžete vybrat židle v přírodních materiálů vytvořit ročník atmosféru, jako je dřevo, bambus a teakového dřeva, ale také syntetické a nerezových materiálů pro modernější prostředí. Kompenzovat extra pohledu plastovou židli můžete rozhodnout pro konstrukční pryskyřice židlemi.

Zahradní židle z nerezové oceli, hliníku a litiny jsou odolné doplňkem té době a který dává eleganci k životnímu prostředí. Pro ty, kteří nemohou odhadnout, pro zahradní nábytek, prostor chráněné před deštěm a silným letním sluncem, můžete si určitě vybrat pohodlné čalouněné židle s vzorované polštáře nebo barvou pro více okouzlující dotek. Rozhodnout se pro skládacích modelů, ale pokud chcete mít možnost se pohybovat židle z jednoho prostředí nebo je ponechat zavěšení nebo sklopit pro úsporu místa.

Tyto skládací židle jsou praktické, lehké a snadno otevřít a zabírají málo místa jako stohovatelná židle. Zde můžete najít preferované řešení, všechny výrobky uváděné v katalogu jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou výsledkem pečlivého výběru ze strany našich zaměstnanců. Nezapomeňte, že pro jakékoliv pochybnosti jsme vám k dispozici. Bude nám potěšením, které vám pomohou vybrat zahradní stůl nebo moderní nebo klasický terasa je pro vás!

Objevte naši nabídku a koupit on-line tabulky ze zahrady svých snů!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie