Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Zahradní židle, vybavit zahradu

Zahradní židle jsou královnami našeho vnějšího prostředí, kterým je balkon nebo velká zahrada. Najděte si také nejlepší zahradní stoly, které chcete dát dohromady se svými židlemi!

Máme spoustu modelů a materiálů. Na našich webových stránkách najdete židle vyrobené z přírodních prvků, které vám pomohou vytvořit ročník, jako je dřevo, bambus a teak. Jedním z příkladů je křeslo Talenti Moon vyrobené z přírodního týkového dřeva. Nezapomínáme však ani na syntetické materiály pro nejmodernější prostředí. Můžete vidět Vondomovy židle v Polypropyléně Delta a Frame.

Zahradní židle vyrobené z nerezové oceli a hliníku jsou odolným doplňkem, který dodává životnímu prostředí eleganci. Pro ty, kteří mohou mít kryté místo pro venkovní nábytek, si mohou vybrat pohodlné a čalouněné židle s barevným polštářem, které dávají půvab. Mezi značky, které tyto produkty nabízejí, najdete Talenti s linkou Rope, Coro s modelem Jubeae se sedákem a opěradlem s lanem.

Na konci skládací židle, praxe a světlo pro lidi, kteří nemají mnoho místa venku. Na našich stránkách naleznete všechna řešení, která si přejete. Všechny prezentované produkty jsou realizovány s použitím kvalitních materiálů a jsou výsledkem pečlivého výběru našich zaměstnanců.
Přijďte objevit svět moderních designových židlí!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie