Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Zahradní Židle - Plast, Dřevo a Železo - Vyrobené v Itálii

Zahradní židle ručně vyrobené v Itálii v plastu, dřeva a železa.

Zahradní židle jsou královnami našeho vnějšího prostředí, kterým je balkon nebo velká zahrada. Najděte si také nejlepší zahradní stoly, které chcete dát dohromady se svými židlemi!

Máme spoustu modelů a materiálů. Na našich webových stránkách najdete židle vyrobené z přírodních prvků, které vám pomohou vytvořit ročník, jako je dřevo, bambus a teak. Jedním z příkladů je křeslo Talenti Moon vyrobené z přírodního týkového dřeva. Nezapomínáme však ani na syntetické materiály pro nejmodernější prostředí. Můžete vidět Vondomovy židle v Polypropyléně Delta a Frame.

Zahradní židle vyrobené z nerezové oceli a hliníku jsou odolným doplňkem, který dodává životnímu prostředí eleganci. Pro ty, kteří mohou mít kryté místo pro venkovní nábytek, si mohou vybrat pohodlné a čalouněné židle s barevným polštářem, které dávají půvab. Mezi značky, které tyto produkty nabízejí, najdete Talenti s linkou Rope, Coro s modelem Jubeae se sedákem a opěradlem s lanem.

Na konci skládací židle, praxe a světlo pro lidi, kteří nemají mnoho místa venku. Na našich stránkách naleznete všechna řešení, která si přejete. Všechny prezentované produkty jsou realizovány s použitím kvalitních materiálů a jsou výsledkem pečlivého výběru našich zaměstnanců.
Přijďte objevit svět moderních designových židlí!