Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Zahradní lavice teak, a kovová zahradní lavice

Tato stránka katalogu našeho webu představuje zahradní lavice vhodné jak pro smluvní prostředí, tak pro domácí a soukromé prostředí.

Mezi naše návrhy patří teaková zahradní lavička podepsaná slavnou italskou značkou Talenti, pro ty, kteří milují luxus a klasický styl.
Nebo kovová zahradní lavice vyrobená z lakovaného hliníku, která může být přizpůsobena z hlediska barvy řady Essence a Milo stejné značky Talenti. Moderní styl a vyrobený v Itálii pro ty, kteří milují jednoduchost linií a tvarů.
Ale my z Viadurini také myslím na ty, kteří preferují originálnost tvarů tím, že navrhnou novou značku s názvem Slide, která vytváří venkovní lavičky vyrobené z polyetylenu lavičku s tvarem lásky psané přizpůsobitelnou z hlediska barvy nebo modulového sedadla hada vytvořit kompozice jedinečných lavic se zářivým světlem.

Pro vlastní nabídku kontaktujte nás, rádi vám vytvoříme odhad a poskytneme vám veškeré informace, které potřebujete k nákupu. Jsme k dispozici prostřednictvím příslušného chatu, telefonního čísla, které najdete na webu a naší e-mailové adresy.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie