Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Příborník, ozdobit svůj domov designovým nábytkem

Skříně s moderním designem v antickém a vzácném dřevě; v kovu a skla pro vintage a klasický styl obývacího pokoje.

Nábytek, který nebude chybět ve vašich obytných prostorách pro praktičnost a funkčnost, je příborník. Nízká skříňka s variabilní délkou se zásuvkami a přihrádkami pro uložení veškerého příslušenství.

Mezi nejrůznějšími návrhy, které najdete ve specializované sekci, se zmiňuje příborník "Paříž", ideální pro ty, kteří rádi cestují, je realizován v kortenovém kovu a masivu starého jedle. Naproti hotelu jsou slavné reprodukce pařížského hlavního města, které přispějí ke stylu příborníku a dodají vašemu pobytu bohémský nádech.
Pro ty, kteří dávají přednost klasickému dotyku, je dřevo dokonalým materiálem, ale ne žádné dřevo pro příborník "Carlotta" jsme vybrali dřevo Mango, které dodává okolnímu prostředí jednoduchost a charakter. K tomu, aby se dalo použít moderní dřevo, je zde příborník "Perry" se skleněnými nohami, který je elegantním nábytkem a zároveň dává lehkost.

Vyhledávejte mezi mnoha návrhy, které jste si vybrali v sekci věnované moderní příborníku, najdete výrobky pro všechny chutě, od klasického až po moderní, ale také originalitu značky Boffi, která vytváří jedinečný a speciální nábytek dekonstrukcí klasického příborníku a hraní. s barvami.