Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Noční Stolek Design, Vintage a Shabby Chic pro Ložnici Made in Italy

Noční stolky do ložnice jsou ideální pro zařízení různých stylů a designů: vintage, shabby chic, modern and classic. Ručně vyráběné noční stolky vysoké italské kvality nejen pro spací část, ale také jako noční stolky k pohovkám, které je možné umístit vedle nich.

Noční stolek design do ložnice zařízené v italském stylu

Noční stolky do ložnice jsou ideální opěrnou plochou pro každodenní předměty, jako jsou: lampa na čtení, hodinky, knihy a vše, co potřebujete po probuzení najít.

Noční stolky jsou základním vybavením každé ložnice a představují jeden ze základních kamenů prostoru na spaní jako prostorově úsporné příslušenství, které je ideální pro uložení oblečení a předmětů, které potřebujete mít vedle sebe.

Mluvili jsme o jejich funkci jako kusu nábytku, ale noční stolky jsou především doplňky navržené tak, aby dodaly ložnici styl a barvuSpolečnost Viadurini vybrala široký výběr stylů a materiálů:
  • Moderní noční stolky do ložnic s jedinečnými a dobře definovanými barvami; obvykle se používají kovové nebo plastové materiály s geometrickými tvary. 
  • Noční stolek design pro živé prostředí s extravagantními, ale harmonickými barvami, koncipované a navržené tak, aby ohromovaly; použité materiály jsou nejrozmanitější, ale většinou plastové.
  • Retro noční stolek připomínají styly 50. až 60. let se silnými a jasnými barvami, které jsou ideální pro ty, kteří rádi kombinují dřevěné a plastové materiály.
  • Ošuntělé elegantní a provensálské noční stolky charakteristické pro domy mimo město nebo na venkově, tento styl se stává populární také na všech ostatních místech díky tomu, že teplé a relaxační barvy, jako je bílá, zelená a šeřík, umožňují také těm, kteří žijí v město, abyste si užili kouzlo provensálského nábytku. Obvykle je použitým materiálem dřevo.
  • Mezi návrhy se můžete rozhodnout pro starožitný noční stolky v klasickém stylu ve dřevě s zlatem ozdob.