Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Současná noční stolek 2 zásuvky antický dub, l.60xp.42 cm, Margo

Kód: MARGO
Kč 36.841,34

madein_italy

Služby spojené s produktem

- +
Opatření
L 60x P 42 x 50 cm H
Dodací lhůty
30/35 gg * dodací lhůta se může zvýšit v případě, že výrobek není skladem
Viadurini Living
Současná noční stolek 2 zásuvky antický dub, l.60xp.42 cm, Margo
Tabulka s rámcem Laťovka dýhované ořechová s 2 zásuvkami starožitným dubu.

Současná stopa:
Na spaní, na lůžku z přísnou formu, s elegantními uchy podle mírně nakloněné tvar na dubových dveří.

- Barva: přírodní ořech nebo šedé barvě přírodního ořech
- Povrchová úprava: Olej

Dřevo ošetřené výrobky na bázi spíše než přírodní lněný olej běžných nátěrových hmot, zvyšuje nejvíce žil a vlastností dřeva vybraného. Oleje, ve styku se dřevem, vlákna krystalizují zabírat póry vláken dřeva a současně vytvářet bariéru proti absorpci kapalin (a tedy i nečistoty), a zvýšení mechanické pevnosti vláken dřeva. E ‚je také odolný proti vodě a odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Alternativou naprosto přirozené.

ARTISAN PRODUCER:
Flexibilní a organizovaná společnost reaguje na všechny potřeby svých zákazníků, to vzniklo z potřeby uvést do praxe inovativní nápady a promítá na nejnovější trendy v interiérovém designu. Použití nejkvalitnějších dřeva, zručnosti, extrémní pozornost každému detailu jsou základními kameny, na němž spočívá celý činnost společnosti.
Výsledkem je rafinovaný a originální styl, maximální exprese také v Itálii, vhodný pro velké množství kontextů. Vášeň a denní závazek společnosti ve zpracování masivního dřeva přispívají dát šarm a eleganci do každého mobilního sběru. Kolekce pro denní a noční silnou osobností, vyznačující se neodolatelným současné náladě.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie