Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Vintage Židle s Retro Design ve Dřevě, Železa, Plastu, Kůže a Tkaniny

Vintage židle, které dodají vašemu italskému designu dům nádech retro stylu.

V této části našeho webu vám představujeme židle ve stylu vintage, naše návrhy pocházejí z pečlivého výběru, který pro vás naši zaměstnanci provedli výběrem retro stylu a designu 50 - 60 - 70 - 80 a italského designu rafinovaného a elegantní. Najdete designové modely navržené v moderním klíči a vyrobené ze starověkých a tradičních materiálů, jako je kůže a kůže nebo modernější, jako je ekologická kůže.

Vintage židle pro jídelnu v této kategorii jsou vyráběny nejlepšími italskými značkami v tomto odvětví speciálně pro Viadurini a vyráběny z pohodlných materiálů navržených tak, aby vydržely v průběhu času, udržovaly neporušené kouzlo a eleganci, dostupné jednotlivě nebo v sadách po 2 kusech.
Najdete modely s hladkými nebo spletenými zády s nebo bez područky (zakryté nebo ne). Židle k dispozici v různých pevných barvách: bílá, černá, šedá, béžová, hnědá, taupe, červená, tmavě hnědá, barevná nebo kostkovaná, v krátkých barvách, ideální pro kancelář, kuchyň, obývací pokoj a každý pokoj v domě.

Můžete nakupovat online s maximální bezpečností a pokud nenajdete přesně to, co hledáte, nebo potřebujete více informací, neváhejte a kontaktujte náš personál bez závazku. Rádi vám pomůžeme a pomůžeme vám s online nákupem.