Zpětná Vazba - Váš Názor je Důležitý

Vaše zpětná vazba nám pomáhá zlepšovat se!

Je pro nás důležité, abychom ve společnosti Viadurini obdrželi zpětnou vazbu ohledně nákupního zážitku a služeb, které nabízíme.

Děkujeme za váš čas, použijeme vaši zpětnou vazbu k neustálému zlepšování. Doufáme, že se brzy uvidíme v našem E-Commerce.
Aby bylo možné odeslat zpětnou vazbu přihlásit nebo registrované na webu Přihlásit | Registrován
YVan
04/01/2023
Great coffee table. I'm very satisfied
Miluše
09/12/2022
Dobrý den, jsem velmi spokojená. Krásné světlo, je to nejkrásnější prvek v mém obývacím pokoji.
Ondřej
06/12/2021
Koupili jsme venkovní hodiny. Doba dodání byla delší, ale bylo nám vysvětleno, že je chyba na 3. straně. Komunikace byla celkově perfektní a zboží nakonec dorazilo v pořádku. Hodiny jsou moc hezky zpracované.
Taťána Hanáková
24/11/2021
Jsem velmi spokojená se zakoupeným stolem, splnil dokonale mé požadavky. Doporučuji
Storkova
10/09/2021
Koupil jsem si stůl ve Viadurini.
Krásný zážitek. Tabulka vynikajícího zpracování a vyrobená v Itálii.
Opravdu profesionální a vstřícný zákaznický servis.
petra
02/07/2021
Dobrý den, ráda bych Vám dala vědět, že biokrb dorazil v pořádku, montáž proběhla bez potíží a výsledek vypadá moc hezky. Ještě jednou vám děkuji za spolupráci při vyřizování obchodu, za váš profesionální přístup a přeji mnoho pracovních úspěchů vám i vaší firmě. Zasílám vyslednou fotografii.
bergro
23/04/2021
I am very much satisfied with both, the product I bought, its delivery, and the customer service from the seller. I could not expect more! I would recommend Viadurini to all my friends.
Florin
21/04/2021
Hledal jsem nástěnné hodiny na mnoha stránkách, které něco takového prodávají. Když jsem našel VIADURINI, byl jsem přesvědčen, že zde najdu to, co hledám. Kvalitní materiál, speciálně vyrobený, je považován za zvláštní. Vypadá přesně jako na fotce, ve skutečnosti ještě lépe. https://www.viadurini.ro/ceas-de-perete-cu-design-patrat-si-modern-in-lemn-bej-si-maro-tabata Zaměstnanci, se kterými jsem si dopisoval, reagovali rychle a vždy jsem byl informován dopravní údaje. Maximální vážnost!
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro