Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Sprchové hlavice Provedení sprcha is LED a Colour Therapy

Představte si horkou sprchu, dall'avvolgente mírným proudem kaskádu, která osvětluje naše koupelna změnou barvy v pozadí při poslechu relaxační hudby .. sen? Ne, realita.
Doba sprchy, snad jako děti si pamatoval nepříjemný okamžik ... protože ukradl čas do hry. Ale dnes, po náročném dni v práci, první věc, kterou chcete udělat, když vstoupíte do domu je pěkný sprchový kout, teplá a osvěžující čistíme nečistoty dne, k relaxaci naše nervy a připravit se na večer doma v náš komfortní oblečení a čisté. Chcete-li opravdu pěkný tentokrát vyhnout tryskových bloky, musíte se zaměřit na kvalitu výrobků přizpůsobených pro naše životní prostředí.

Sprchování může stát i malé lázně zaměstnanci ve skutečnosti, a to díky kvalitě sprchových hlavic. Zde můžete najít nějaký preferovaný model značky designu hlavy; Bassini, Paini, Ercos, Ideal Standard, Mariani. Měření je stejně důležité; najdeme i Sprchová hlavice ultra-tenké a ultra-tenké sprchu. Nejoblíbenější velikosti jsou sprchové hlavice 20x20, 40x40 a 50x50.

Nejprve si vyberete, je ten typ sprchové hlavice dle prostoru máme. Můžeme si vybrat Sprchová hlavice zapuštěná stropu, pokud máte malý prostor, stejně jako sprchové hlavice s ramenem nebo zařízení více tryskových letadel s bočními stěnami aplikací schopných dát fascinující a bohatý proud vody pro chvíle relaxace. Bossini skutečnost uvědomuje, sprchové panely s příkazem otáčení, který umožňuje vybrat jednu ze tří různých typů trysky, které poskytují potěšení z vody v jeho většině přírodních forem: regenerační pohlazení deště, pohodlné vodopád proud nebo chladný dotek paprskem atomizované. Designové sprchové hlavice Nejprodávanější Bossini jsou Cube, Oki modely Twiggy, Cube, Acquavolo, vodopád a Manhattan.

Chcete-li snížit na údržbu a nemusí se bát být vytvořen v průběhu času, že nepříjemné vápenec anti-estetický a negativní vliv na kvalitu sprchové hlavice, můžete si koupit samočistící sprchovou hlavici; Výrobky vybavené s „čistým Easy“ systému s gumovými tryskami.

Tyto materiály jsou vyrobeny ze sprchových hlavic tolik; l ‚ocel,‘ oceli, bronzu, mědi l hliník ‚antik mosaz nebo e L‘. Materiály, univerzální, pohodlné a proti poškrábání.
Novinkou neuvěřitelné pro jedinečné a zvláštní sprchovým koutem je emocionální vícebarevný sprchový kout; Bossini nabízí sprchové hlavice s LED světly s širokou škálou barev pro vytvoření příznivého terapeutického účinku.

V případě, že chromoterapie sprcha přidává možnost poslouchat hudbu dostanete dokonalosti! Na tomto místě bychom se nikdy dostat ven ze sprchy. Ve skutečnosti si můžete vybrat z mnoha sofistikovaných sprchových hlavic s vestavěným audiosystémem s reproduktory, připravené pro napojení na jakýkoliv typ hudební přehrávač nebo Bluetooth.

Jsme dát volný průchod fantazii výběrem kulatou sprchovou hlavici, čtvercový, oválný, obdélníkový, aby v okamžiku, kdy příležitostí čeká na sprchu a zvláštní. Všechny výrobky uváděné v katalogu jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou výsledkem pečlivého výběru ze strany našich zaměstnanců. Nezapomeňte, že pro jakékoliv pochybnosti jsme vám k dispozici.

Objevte naši nabídku a koupit on-line na hlavním návrhářem sprchu svých snů!