Osobní údaje, registrace, zpravodaj, soukromí,

REGISTRACE
Registrace na místě je zdarma Viadurini.it.
Chcete-li vytvořit svůj vlastní účet zákazník musí kliknout na „Register“, vyplnit formulář se všemi požadovanými informacemi a odeslat ji pomocí tlačítka „Odeslat“. Zákazník obdrží od viadurini.it potvrzovací e-mail, který obsahuje pověření ke spuštění „login“ a která bude rovněž obsahuje odkaz, že zákazník musí kliknout na dokončení a aby registrace platná a účinná.

Newsletter může být zrušena?
Kdykoliv a bez předchozího upozornění viadurini.it můžete odhlásit z newsletteru. To lze provést velmi jednoduše pomocí tlačítka pro zrušení, který se nachází ve vašem profilu nebo na spodní straně každého bulletinu.

Newsletter může být zrušena?
Vaše členství může být zrušeno kdykoli a bez předchozího upozornění. V dolní části bulletinu najdete pokyny pro zrušení předplatného.

odhlásíte
Jdi na „Login“, klikněte na odkaz „Zapomněli jste heslo“ a postupujte podle pokynů.

Mé osobní údaje?
viadurini.it je velmi pozorný zákonů upravujících ochranu osobních údajů a že je třeba zacházet s nimi v souladu s nejpřísnějšími legislativních požadavků na ochranu téhož (legislativního nařízení č. 196/03). Další podrobnosti lze nalézt v zásadách ochrany osobních údajů.
Za účelem výkonu práv stanovených ‚umění. 7 privátní kód, zákazník může obrátit na následující čísla:
International Design srl, Via del Pino 21 Santarcangelo di Romagna info@viadurini.cz
cz
Pozvěte své přátele ON VIADURINI.IT?
Budeme velmi rádi, když chcete pozvat přátele a rodinu ke změně pravidla, podle bytové viadurini.cz Pozvat přátele tvrdí, že předtím získal souhlas na sdělení Mezinárodní sesign svých dat a zejména na e-mailovou adresu pouze za účelem umožnění, že nás poslali pozvánku k registraci u nás.
Údaje týkající se e-mailovou adresu, nebude však vedeném Mezinárodním designu po předání e-mail s výše uvedené účely.

Vaše soukromí je chráněno
Zajišťujeme naprostou důvěrnost a bezpečnost vašich osobních údajů.
Email Newsletter
Newsletter