Kdo Jsme - Luxusní Nábytek Online

Viadurini narozený v roce 2015 v půvabném středověkém městě Santarcangelo di Romagna, vedle slunného turistického města Rimini. A právě zde, ve světlé a teplé řece "Romagnola", plné vášně a nadšení, se rozvíjí a prohlubuje myšlenka, která stojí za společností Viadurini.
Název nenaznačuje nic? Vybrali jsme si to proto, že Via Durini je slavná ulice luxusního nábytku v Miláně a naším cílem je proměnit designové nakupování rozšířením italského designového nábytku do celého světa a už ne do jediné ulice!

Giuliano Cranchi, Giovanni Cranchi a Gianni Gozzi, zakladatelé Viadurini, milují design a kvalitu vyrobených v Itálii a tuto vášeň přenesli také do svého týmu. Myslí si, že zdroje, které máme v Itálii, díky mnoha řemeslníkům, kteří nabízejí exkluzivní a kvalitní výrobky, si zaslouží předváděcí skříňku, která zářit na mezinárodní úrovni. Stále hledáme řemeslníky, kteří vyrábějí jedinečné a speciální výrobky, které nabízíme našim zákazníkům.
Náš slogan zní: „e-commerce nebo to zvládnete nebo vytrváte“ a toto dobrodružství jsme začali v nábytkovém světě designu pro některé lidi nekonvenčním způsobem, ale jsme přesvědčeni, že to bude obchod budoucnost. Naším cílem je dát příležitost všem lidem, kteří milují italský design, aby si ho mohli pohodlně koupit z domova v Itálii, v mnoha evropských zemích a nejen!

Naše podnikání roste hlavně v zahraničí, v zemích jako Francie, Španělsko, Velká Británie, Německo, Švýcarsko, Belgie, Polsko, Spojené státy americké a Rusko, ale naše struktura nám umožňuje zasáhnout všechny části světa. To vše je možné díky našemu operačnímu týmu složenému z 35 lidí včetně 15 mluvčích mateřského jazyka, kteří se starají o naše klienty v jejich rodném jazyce a reagují na žádosti v reálném čase v 19 E-commerce majetku.
Pokud chcete být informováni o našich nabídkách a nových funkcích, které nabízíme na našem webu, přihlaste se k odběru novinek prostřednictvím níže uvedeného formátu nebo nás sledujte na sociálních sítích a na našem blogu! Prostřednictvím Facebooku, Instagramu, Pinterestu a mnoha dalších, které najdete na našem webu. Ukážeme vám ty nejlepší novinky ve světě designu!

Email Newsletter
Newsletter