Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Tabulky skla a moderním designem s kovovými nohami, dřeva a kamene

Oválné, obdélníkové a čtvercové skleněné stoly s designem vyrobené v Itálii

V této části představujeme moderní skleněné jídelní stoly a přiložíme malého průvodce s několika důvody, proč mohou být tyto stoly vynikajícím nákupem do vaší jídelny, a několik rad ohledně jejich čištění.

Proč byste si měli vybrat mezi stolem se sklenicí nebo stolem s křišťálovou deskou?

Tvrzené sklo a křišťál jsou robustní a odolné materiály a jsou ideální pro velké stoly. Aby se tento materiál změnil na tvrzené sklo, prochází tepelným zpracováním, díky kterému je pevnější. Sklo se ohřívá na vysoké teploty a ochlazuje na velmi nízké teploty.
Hlavním rozdílem mezi krystalem a sklem je přítomnost oxidu olovnatého, díky čemuž je křišťál mnohem zajímavější než sklo. Olovo zvyšuje hustotu skla. Tímto způsobem se sklo přibližuje diamantům a má stejné optické vlastnosti: světlo, které dopadá na jeho povrch, se láme silnějším a rozhodnějším způsobem, čímž je extrémně jasné. Tento účinek bude silnější podle procenta oxidu olovnatého obsaženého ve skle: podle zákona lze za křišťálové nebo olovnaté sklo považovat pouze skleněné výrobky obsahující nejméně 24% oxidu olovnatého.
Tento materiál je vhodný pro výrobu kulatých stolů a obdélníkových stolů o průměru 120 cm, 160 cm a 180 cm. nebo pro přizpůsobené tabulky.

Výhody skla a křišťálu:

Elegantní design
Nekonečné možnosti barev
Těžký, odolný
Podporuje velká zatížení
Odolný
Snadné čištění
Ekologický

Jak čistit skleněné a křišťálové desky:

Křišťálový nebo skleněný povrch musí být čištěn vlhkým hadříkem namočeným v mýdlu nebo tekutém čisticím prostředku zředěném ve vodě. Nečistěte pomocí acetonu, čisticích prostředků na bázi amoniaku, které by mohly poškodit povrch. K čištění nepoužívejte abrazivní látky, jako jsou práškové čisticí prostředky, brusné pasty nebo čisticí prostředky s drsným povrchem. Nedotýkejte se ostrých předmětů. Osušte povrch novinami.