7 Příslibů Viadurini

1 - Bezpečnost produktu:

Pro každý z našich produktů jsme navrhli přizpůsobené obaly, abychom našim zákazníkům zaručili, že zboží dorazí na místo určení neporušené. Pro extrémně křehké materiály, jako jsou zrcadla, jsme se rozhodli používat klece, dřevěné bedny a kartony s dvojitou vrstvou polystyrenu, aby byla zajištěna větší ochrana produktu až do dodání.

2 - Bezpečnost dopravy:

Doprava je stejně důležitá jako balení zboží, proto se při dodávce nábytku rozhodujeme používat pouze specializované přepravce. Zakoupené zboží bude doručeno přímo do vašeho domu po domluvě. Na požádání je také možné nechat doručit zboží na podlahu a vybrat si prémiový servis pro připojení produktů přímo k vám domů.

3 - Pojištění přepravy:

Všechny naše zásilky jsou pojištěny pro silniční i námořní nebo leteckou dopravu.

4 - Bezpečné platby:

Díky certifikaci SSL garantujeme bezpečné platby za vaše nákupy. Vaše informace budou zašifrovány. Všechny platby budou zpracovány prostřednictvím zabezpečeného připojení server-server pomocí protokolu SSL (Secure Sockets Layer) s 128bitovým šifrováním a protokolem VERISIGN.

5 - Chráněná navigace

Díky certifikaci SSL vám zaručujeme bezpečnou navigaci na našem webu a zaručujeme, že si vyměněné informace nebudou moci přečíst třetí strany.

6 - Záruky vrácení a vrácení peněz:

Viadurini přijímá vrácení zakoupených produktů, pokud byla sdělena do 14 pracovních dnů ode dne výše uvedeného. V souladu se zákonnými ustanoveními (D. L. 185/1999) má každý zákazník na světě 14 dní na to, aby nás informoval o svém záměru vrátit produkt neporušený a nepoužitý v původním obalu. Jakmile v našem skladu dostaneme balíček v dobrém stavu, Viadurini vrátí částku vráceného produktu bez jakýchkoli sankcí. Zákazníkovi jsou účtovány pouze náklady na dopravu.

7 - Nepřetržitá telefonická pomoc:

Zaručujeme našim zákazníkům telefonickou pomoc 5 dní v týdnu v 6 jazycích s 21 mezinárodními linkami vždy aktivními.
Email Newsletter
Newsletter