Made in Italy

Bidet moderní keramické Shine Square vrtaných 54x35cm Made in Italy

  • Made in Italy
  • Kód: SHINEBIDET
Kč 10817,43 Kč 13521,79 -20%
Opatření Rozměr 54 x 35 cm
Dodací lhůty 20/30 pracovních dnů
Moderní keramický bidet Shine Square Rimless 54x35cm vyrobený v Itálii
Jednootvorový keramický bidet pro vnitřní připojení vody. Včetně upevňovací sady.
Úplnost a všestrannost: design řady Shine se vyznačuje jednoduchými a základními tvary. Design a inovace se spojují, aby vyhovovaly různým potřebám a nabídly úplnost celé kolekce.

ITALSKÝ VÝROBCE
Produkty v této kolekci vyrábí významná italská značka ve světě koupelnového vybavení. Jedná se o mladou společnost s významnými zkušenostmi ve výrobě nábytkových umyvadel , která v průběhu let zaměřila svou pozornost také na výrobu designové sanitární keramiky a zároveň je přední společností v Itálii ve výrobě sanitární keramiky . pro invalidy . Navrhování a výroba keramické sanitární keramiky je jejím posláním, které sleduje inovacemi, experimentováním a navrhováním nových řešení a originálního přístupu na trh. Novinkou je hodnota a cíl nejen v designu produktů, ale také ve způsobu, jak čelit trhu a jeho zvyklostem, často zastaralým a ještě častěji akceptovaným jako nevyhnutelné. Koupelnu a její trh chce společnost reinterpretovat novým, jiným způsobem, nabízí designová umyvadla na desku , keramická závěsná umyvadla , vany a sanitární keramiku . Luxus, který může dovolit právě díky mladé, flexibilní a dynamické společnosti. Existují velké prostory k prozkoumání, a to i pro ten nejintimnější a osobní prostor ze všech, koupelnu.

Kde : společnost vyrábí svůj sortiment keramických výrobků ve staboòo, emtp do Civita Castellana (VT). Keramika je prastarým povoláním, také kvůli snadné dostupnosti hlíny, která se na tomto místě vyskytuje, a díky níž se Civita Castellana, zemi popisovaná básníky a malíři všech dob, stala jednou z nejdůležitějších výrobních oblastí v Itálii.

Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro