Made in Italy
-15% v košíku

Bidet vynikající klasické bílé keramické Style 54x36 cm, vyrobeno v Itálii

  • Made in Italy
  • Kód: STYLEBIDET
Kč 15.232,94
Opatření 54x36 cm
Dodací lhůty 20/25 pracovních dnů
Klasický závěsný bidet z bílé keramiky Style 54x36 cm, vyrobený v Itálii
Součástí je zavěšený keramický bidet s upevňovacími konzolami a zapínáním.
Poznámka : kohoutek není součástí dodávky.

Style je klasická kolekce charakterizovaná liniemi převzatými z minulosti, které dodávají kolekci nadčasovou eleganci vhodnou pro tradiční prostředí.

ITALSKÝ VÝROBCE
Výrobky v této kolekci vyrábí významná italská značka ve světě koupelnového vybavení. Jedná se o mladou společnost s významnými zkušenostmi s výrobou vybavovacích umyvadel , která v průběhu let zaměřila svou pozornost také na výrobu designové sanitární keramiky a je přední italskou společností v oblasti výroby sanitární keramiky pro zakázán . Navrhování a výroba keramické sanitární keramiky je jeho posláním, kterého se snaží inovovat, experimentovat a nabízet nová řešení a originální přístup na trh. Novinkou je hodnota a cíl, a to nejen v designu produktů, ale také ve způsobu, jak čelit trhu a jeho zvykům, často datovaným a ještě častěji přijímaným jako nevyhnutelný. Společnost chce reinterpretovat koupelnu a její trh novým, odlišným způsobem a nabídnout designová umyvadla na desku, keramická závěsná umyvadla, vany a sanitární keramiku . Luxusní, který může dovolit právě proto, že je mladá, flexibilní a dynamická společnost. K dispozici jsou velké prostory k prozkoumání, a to i v nejintimnějším a nejosobnějším prostoru ze všech, v koupelně.

Kde : společnost vyrábí vlastní řadu keramických výrobků v továrně Civita Castellana (VT). Keramika je starodávným povoláním, a to také kvůli snadné dostupnosti hlíny přítomné na tomto místě a díky které se Civita Castellana, země popisovaná básníky a malíři všech dob, stala jednou z nejdůležitějších produkčních oblastí Itálie.
Informujeme naše zákazníky, že následující produkty jsou z politiky vrácení společnosti vyloučeny, protože se jedná o jedinečné ručně vyráběné produkty vyrobené na přání zákazníka. To znamená, že je zákazník po zakoupení nemůže vrátit.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 telefonních linek)
  • Pondělí až pátek 8: 30-17: 00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.cz
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Uvedené ceny jsou včetně DPH