Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Bidet vynikající klasické bílé keramické Style 54x36 cm, vyrobeno v Itálii

Kód: STYLEBIDET
Kč 13.728,22
včetně DPH

madein_italy

- +
Opatření
54x36 cm
Dodací lhůty
10/15 pracovních dnů
Viadurini Bathroom
Bidet vynikající klasické bílé keramické Style 54x36 cm, vyrobeno v Itálii
Bidet čeká na keramický s upevňovacími konzolami a rychlé upevnění hotelu.
Pozn: kohout není součástí dodávky.

Style je klasická kolekce, vyznačující se tím, že střílí linie z minulosti, které dávají kolekci nadčasový vhodná pro tradiční prostředí.

Italský výrobce
Výrobky z této kolekce jsou vyrobeny z   Důležitým Italská značka na koupelnový nábytek světě. To je mladá společnost se značnými zkušenostmi v oblasti výroby designových umyvadel, která v průběhu let se zaměřila svou pozornost v oblasti výroby zdravotních design, stejně jako je vedoucí společností v Itálii pro výrobu zdraví zakázána. Designu a výrobě sanitární keramiky je jeho poslání, sleduje inovaci, experimentování, a navrhuje nová řešení na trh a originální přístup. News je hodnota a účel, a to nejen v konstrukci výrobku, ale také v tom, jak čelit trh a jeho zvyky, které jsou často zastaralé a ještě častěji přijímány jako nevyhnutelný. Firma chce přehodnotit koupelnu a svůj trh do nových, odlišným způsobem, navrhují umyvadla s designérskou podporu, zavěšené keramické umyvadla, vany a toalety. Luxusního si můžete dovolit jen proto, že mladý, flexibilní a dynamická. Tam jsou velké plochy, aby prozkoumala, a to i pro více intimní a osobní prostor všem, koupelny.

Kde: firma vyrábí vlastní řadu keramických výrobků v staboòo, EMTP dělat Civita Castellana (VT). Že keramika je starobylá povolání, a to i vzhledem ke snadné dostupnosti nepřítomné v místě, a to z Civita Castellana, v zemi popsal básníků a umělců všech dob, jeden z výrobních okresů nejdůležitějších v Itálii hlíny.

Poslední zobrazené produkty