Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Bidet z bílé keramiky moderní design Sun 55x35 cm Made in Italy

Kód: SUNBIDET
Kč 13.466,54
včetně DPH

madein_italy

- +
Opatření
55x35 cm
Dodací lhůty
20/25 pracovních dnů
Viadurini Bathroom
Moderní designový bílý keramický bidet Sun 55x35 cm vyrobený v Itálii
Keramický bidet s jedním otvorem pro vnitřní připojení vody. Včetně upevňovací sady.
Keramika v kolekci Sun vytváří čisté a elegantní tvary. Sanitární zařízení této kolekce představují inovativní technické řešení pro optimalizaci čištění a zajištění vyšší hygieny a praktičnosti použití.

ITALSKÝ VÝROBCE
Výrobky v této kolekci vyrábí významná italská značka ve světě koupelnového vybavení. Jedná se o mladou společnost s významnými zkušenostmi s výrobou vybavovacích umyvadel , která v průběhu let zaměřila svou pozornost také na výrobu designové sanitární keramiky a je přední italskou společností v oblasti výroby sanitární keramiky pro zakázán . Navrhování a výroba keramické sanitární keramiky je jeho posláním, kterého se snaží inovovat, experimentovat a nabízet nová řešení a originální přístup na trh. Novinkou je hodnota a cíl, a to nejen v designu produktů, ale také ve způsobu, jak čelit trhu a jeho zvykům, často datovaným a ještě častěji přijímaným jako nevyhnutelný. Společnost chce reinterpretovat koupelnu a její trh novým, odlišným způsobem a nabídnout designová umyvadla na desku, keramická závěsná umyvadla, vany a sanitární keramiku . Luxusní, který může dovolit právě proto, že je mladá, flexibilní a dynamická společnost. K dispozici jsou velké prostory k prozkoumání, a to i v nejintimnějším a nejosobnějším prostoru ze všech, v koupelně.

Kde : společnost vyrábí vlastní řadu keramických výrobků v továrně Civita Castellana (VT). Keramika je starodávným povoláním, a to také kvůli snadné dostupnosti hlíny přítomné na tomto místě a díky které se Civita Castellana, země popisovaná básníky a malíři všech dob, stala jednou z nejdůležitějších produkčních oblastí Itálie.
Informujeme naše zákazníky, že následující produkty jsou z politiky vrácení společnosti vyloučeny, protože se jedná o jedinečné ručně vyráběné produkty vyrobené na přání zákazníka. To znamená, že je zákazník po zakoupení nemůže vrátit.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty