Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Vyberte si Designové Vytápění s Viadurini Design Radiators

Elektrické a hydraulické radiátory s jedinečným a speciálním designem pro vytápění vašeho domu

Viadurini Design Radiators je nový domov kolekce návrhář radiátor. Elegantní design, unikátní a exkluzivní díky velmi vysokým stupněm přizpůsobení. Sběr těchto speciálních vytápění se vyrábí italská firma specializující se na vytápění, ale i na design. Perfektní kombinace pro vytvoření módní modely vyrobené výhradně v Itálii. Je složen výhradně ze skla a hliníku, designové radiátory je šetrné k životnímu prostředí a snižuje na nulu dopad výrobku na životní prostředí.

S využitím nejlepších technologií hydraulický chladič je vysoce výkonný, s mnohem nižší spotřebou vody ve srovnání s tradičními systémy a dokonale přizpůsobí tepelné čerpadlo systémů nebo obnovitelné zdroje energie. Elektrická verze představuje nejmodernější technologii, která umožňuje samotný výrobek, aby pochopili, co je nejsprávnější způsob, jak k vytápění místnosti vyhnout plýtvání energií a vedení na minimum povrchové teploty výrobku. To znamená, že se automaticky přichytí blok před náhlým změnám teploty v prostředí. Mezi mnoha technickými vlastnostmi, pozoruhodný je dotykový ovládací displej systém na nejnovější generaci infračervené oblasti, která umožňuje v kombinaci s dálkovým ovládáním k optimalizaci výkonu.

Díky této spolupráci Viadurini oživuje mimořádnou sbírku radiátory, které zlepšují návrh italské tradice. Výsledkem je vytvoření účinných výrobků a neměnné. Všechny použité komponenty jsou pečlivě vybrány pro jejich charakteristiky eko-kompatibility a recyklovatelnost. Linka VIadurini designové radiátory je optimalizován pro práci s fotovoltaickými systémy, tepelná čerpadla, kondenzačních kotlů a jiných obnovitelných systémů energie.

Jména protagonistů této linie jsou: Jonny, Brian a Barry. Všechny jsou k dispozici v hydraulické i elektrické verzi. Je také možné požádat o preferovaný model pokrytý sklem, keramikou nebo dřevem. Řada radiátorů Viadurini je bohatá na mnoho kombinací barev a materiálů, vhodná do jakéhokoli prostředí, kde můžete umístit praktické doplňky, jako jsou tyče na ručníky nebo háčky.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie