Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Viadurini Design Radiators

Viadurini designové radiátory je nový domov kolekce návrhář radiátor. Elegantní design, unikátní a exkluzivní díky velmi vysokým stupněm přizpůsobení. Sběr těchto speciálních vytápění se vyrábí italská firma specializující se na vytápění, ale i na design. Perfektní kombinace pro vytvoření módní modely vyrobené výhradně v Itálii. Je složen výhradně ze skla a hliníku, linka designové radiátory je šetrné k životnímu prostředí a snižuje na nulu dopad výrobku na životní prostředí.

S využitím nejlepších technologií hydraulický chladič je vysoce výkonný, s mnohem nižší spotřebou vody ve srovnání s tradičními systémy a dokonale přizpůsobí tepelné čerpadlo systémů nebo obnovitelné zdroje energie. Elektrická verze představuje nejmodernější technologii, která umožňuje samotný výrobek, aby pochopili, co je nejsprávnější způsob, jak k vytápění místnosti vyhnout plýtvání energií a vedení na minimum povrchové teploty výrobku. To znamená, že se automaticky přichytí blok před náhlým změnám teploty v prostředí. Mezi mnoha technickými vlastnostmi, pozoruhodný je dotykový ovládací displej systém na nejnovější generaci infračervené oblasti, která umožňuje v kombinaci s dálkovým ovládáním k optimalizaci výkonu.

Pro méně plýtvání energií, denní a týdenní programovatelný termostat umožňuje nastavit jak vypnutí zapalování poskytuje skutečně flexibilní topné vhodného prostředí a denní doby.

Díky této spolupráci Viadurini oživuje mimořádnou sbírku radiátory, které zlepšují návrh italské tradice. Výsledkem je vytvoření účinných výrobků a neměnné. Všechny použité komponenty jsou pečlivě vybrány pro jejich charakteristiky eko-kompatibility a recyklovatelnost. Linka VIadurini designové radiátory je optimalizován pro práci s fotovoltaickými systémy, tepelná čerpadla, kondenzačních kotlů a jiných obnovitelných systémů energie.

Nazývají se Jonnyho, Brian Barry a radiátory k dispozici jak v elektrické verzi je hydraulický. E ‚může také požadavek na přednost modelu zahrnuty v sklo, keramiku a dřevo. La Línea Viadurini Radiátory je bohatá na mnoho kombinací barev a materiálů vhodných pro každé prostředí, do kterého můžete umístit praktické doplňky jako ručník bary nebo háčky.

Jeho síla? Přizpůsobení! Díky technice sítotisku, je možné vybrat obrázek / obrázek, který se pak lisované mezi dvě vrstvy čirého skla, pro skutečně kouzlo a jedinečný výsledek.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie