Made in Italy

Jednolůžko v kované železné Carnation, elegantní a smyslem pro detail

  • Made in Italy
  • Kód: GAROFANOS
Kč 13.779,80 Kč 17.224,62 -20%
Zobrazuje Dostupné Možnosti:
Dodací lhůty 5 týdnů
Vlastní Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Postýlky na míru. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku!
To může být v jakékoliv barvě. Příplatek za COLOR NEZAHRNOVANÉ vzorníku: 15%.


Poznámka: U vozidel s kontejneru (stupátka a čelem s kontejneru, čelo se zásobníkem) obsahuje rám postele; V ostatních verzích (s hlavou a pelesti boční proužky, hlava s Wall útoku, hlava s bedframe) postel net je vyloučena, je třeba zakoupit samostatně.

Kované železné postele Single Carnation, ruční práce v Itálii.
Karafiátu postel je disponbile v následujících variantách:

-Čtyři Single Carnation - Hlava s stupačka a bandáží Side
Tepané lůžko Karafiát ve variantě SINGLE hlava s boční proužky stupátka To zahrnuje vložení sítě od 85 x 190, které mohou být buď podporován nohama, se aplikuje spočívající na konstrukci postele. Tento druhý roztok se doporučuje společnost, která usnadňuje posouvání a čisticí operace. V každém případě, rozhodnutí o tom, jak se uplatnit v síti, může ‚být přijata přímo při montáži a je reverzibilní v tom, že konzolách jsou zahrnuty v zařízení posteli. Pokud tam byly nějaké zvláštní požadavky týkající se fyzické struktury, tato kombinace se sítěmi již mají nebo prostě estetiku, tento model, díky naší produktivitě řemeslníka lze upravit výšku, celkové délky a šířky.
- Samostatná postel Carnation - stupačka a čelo s kontejnerem
Tepané lůžko Karafiát varianta SINGLE Hlava a nádoba se stupátko obsahuje lamelovým roštem, který může ‚pojmout 85 x 195 cm matrace. Síť, která má zvláštní zásobovací systém pevné matraci, která umožňuje, aby také připojit dlouhou cm matrace. 190.
- Samostatná postel Carnation - Head s Wall útoku
Tepané lůžko Karafiát ve variantě jednohlavý zdí ATTACK zahrnuje vložení síťového cm. 85, které mají být podporovány nohama. Pokud tam byly nějaké zvláštní požadavky týkající se fyzické struktury, tato kombinace se sítěmi již máte, nebo jednoduše estetika, tento model, díky naší produktivitě řemeslník může být upraven jak na výšku a šířku
- Samostatná postel Carnation - Head s kontejnerem
Tepané lůžko Karafiát varianta SINGLE hlava s pouzdro obsahuje lamelovým roštem, který může ‚pojmout 85 x 195 cm matrace. Síť, která má zvláštní zásobovací systém pevné matraci, která umožňuje, aby také připojit dlouhou cm matrace. 190.In pokud tam byly nějaké zvláštní požadavky vztahující se k estetice, tento model, díky naší produktivitě řemeslníka lze měnit výšku. Kontejner je kompletně vyrobena z kovu a mohou být natřena na jakoukoliv barvu. Mít kovové nádoby poskytuje mnoho výhod naší postele, včetně robustnosti, snadné čištění a vyšší kapacitou. Nádoba je v každém případě v kombinaci s textilním záclonka
- Samostatná postel Carnation - Testováno na rámu postele
Tepané lůžko Karafiát ve variantě SINGLE HLAVY bedframe zahrnuje vložení sítě od 85 x 190, které musí být aplikováno na nosné konstrukci postele. Pokud tam byly nějaké zvláštní požadavky týkající se fyzické struktury, tato kombinace se sítěmi již mají nebo prostě estetiku, tento model, díky naší produktivitě řemeslníka lze upravit výšku, celkové délky a šířky.
Opatření (D x Š x V)
čelo a podnožka s bočními pásy 93 x 219 x 128/89 cm
čelo a podnožka se zásobníkem 93 x 226 x 128/89 cm
testovány připevnění na stěnu 93 x 9 x 128 cm
testovány s kontejnerem 93 x 213 x 128 cm
testovány bedframe 93 x 203 x 128 cm
Viadurini nabízí cennou sbírku kované železné postele, vyrobený výhradně a zcela ručně pomocí vysoce kvalifikovaných řemeslníků. Odhodlání a nadšení z mistrů, zaručit kvalitu a řemeslnou autentitcità všech výrobků.
Na ruční výrobní fázi následuje průmyslově realizováno pomocí pískování, který čistí na železo ze zpracování strusky a olej používaný pro skladování, aby byl vhodný pro lakovací krok. V závěrečné fázi je zpět na ‚řemeslné skutečný, nebo antiquing a barevnou úpravu před konečným vaření produktu.
Dopřejte posteli opravdové dokonalosti provedené v Itálii!

Proč kupovat
  • Vynikající kvalita / cena poměr
  • ruční
  • výroba řemeslník
  • Designu a funkčnosti
  • odolný
  • Made in Italy
Email Newsletter
Newsletter