Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

2místná pohovka Lilia, čalounění z textilie nebo umělé kůže, vyrobené v Itálii

Kód: LILIA
Kč 43.108,21
včetně DPH

madein_italy

Zobrazuje Dostupné Možnosti:

- +
Opatření
D 164 x Š 101 x V 96 cm
Dodací lhůty
15/20 pracovních dnů
Stile Relax
Designová 2místná pohovka z látky nebo ekokože Lilia, vyrobená v Itálii
Lilia je moderní všestranná pohovka vybavená vysokým a pohodlným opěradlem. Elegantně se přizpůsobuje nejrůznějším řešením vybavení díky různým typům obkladů, s nimiž je možné je realizovat.
Pohovka Lilia je k dispozici také v relaxační verzi s 1 motorizovaným sedadlem (kód LILIA-EL1 ) nebo se 2 motorizovanými sedadly (kód LILIA-EL2 ).

FUNKCE:
- Struktura:
dřevo pokryté vrstvou polyuretanu a mechaniky kovů.
- Výplň: Ekologická polyuretanová pěna s různou hustotou pokrytá vrstvou dacronu.
- Potah: ekologická kůže a látka odolná proti skvrnám.
- Nohy: PVC efekt dřeva.

DOSTUPNÉ KRYTINY:
Pohovka Lilia je k dispozici v různých typech čalounění, rozdělených do různých kategorií v závislosti na ceně:
1) Kategorie A :
- tkanina Savoy odolná proti skvrnám ; Savoy je látka moderního designu, příjemná na dotek a velmi odolná proti opotřebení a oděru. Hlavním rysem této tkaniny je její celková nepropustnost pro vodu: ve skutečnosti je to gatantito jako „vodoodpudivý“. 89% polyester, 8% polyamid, 2% bavlna, 1% viskóza.
- tkanina proti skvrnám Ritz ;    Ritz je příjemná látka na dotek, zvolená jako potah těchto sedadel díky své charakteristické odolnosti proti opotřebení. Je to tkanina proti skvrnám složená z 86% polyesteru, 14% polyamidu. Hmotnost / tloušťka 490 gr / ml
2) Kategorie B :
- Amerika z umělé kůže ;   Amerika je ekologická kůže vyrobená ze 100% PU. Má hmotnost 460 gr / mtl a je k dispozici v široké škále barev. Měkkost a pružnost jsou vlastnosti, které odlišují tento potah a činí jej dokonalým pro nejpropracovanější a nejpropracovanější modely relaxačních sedadel.
- Luxor eko - kůže; Luxor je ekologická kůže vyrobená ze 100% PU. Měkký na dotek, má hmotnost 460 gr / m2 a je nabízen v široké škále barev. Mrobidita a pružnost jsou vlastnosti, které odlišují tento typ povlaku a činí jej vhodným pro konkrétní a propracované modely.

JAK VYBRAT KRYTÍ : vyberte z příslušné rozevírací nabídky kategorii, do které patří požadovaná krytina. Poté zobrazte barevnou škálu pro svůj výběr a do příslušného pole vedle fotografie produktu označte kód požadované barvy.

ITALSKÝ VÝROBCE
Tento článek je vyroben italskou společností specializující se na výrobu křesla, masážní křesla a alzapersona, relaxační sedací soupravy a motorizované pohovce, jejichž cílem je zajistit psycho-fyzickou pohodu a kvalitu s dokonalým spojením c ompetenze technologie, zpracování a smysl pro design a moderní formy. Výběrem produktu této společnosti máte zaručeno nejen koupit 100% italský a zaručený produkt , ale také technický a funkční systém, který se integruje a rozšiřuje díky řadě mechanických řešení, volitelného příslušenství, širokého výběru modelů a rozměry se širokou škálou tkanin a potahů. Ve skutečnosti jsou možné různé úpravy, aby bylo možné získat skutečná křesla na míru navržená a vyrobená s přihlédnutím ke všem potřebám a požadavkům.
Kvalitní
Odborní technici, kteří neustále zdokonalují a inovují své dovednosti, a kvalifikovaní řemeslníci , hlubokí znalci materiálů a technik zpracování, zajišťují, že produkty jsou vyráběny s maximální péčí a jsou technologicky vyspělé.
zpracovává se
Zaměstnanci specializující se na sektor čalouněného nábytku, schopní navrhovat a montovat židle, a technici, kteří mají specifické dovednosti v navrhování sofistikovaných mechanismů, které umožňují výrobu relaxačních křesel, masážních křesel a křesel. Dlouholeté zkušenosti a pozornost věnovaná modernímu designu zaručují jedinečnost a všestrannost sedadel, díky nimž jsou vybavovací prvky schopné integrovat se do různých domácích prostředí.
Technika
Vyvinuté mechanismy nabízejí více funkcí a možnost umístění do konkrétních míst k sezení a umožňují montáž relaxačních křesel / pohovek, masážních křesel a zvedacích křesel, které mají možnosti vhodné pro uspokojení potřeb každého klienta.
Mechanismy k jednomu nebo dvěma motorům, pohyb stupátka a zad střídavě autonomní nebo nezávislý, funkce zvedání, zařízení alzapersona, které umožňuje snadné zaujetí svislé polohy, vibromasáž pro příjemný rozložený účinek na záda, sedadlo a stupátko, automatický nebo motorický pohyb , to jsou tyto možnosti a vyvinuté kombinace: harmonický soubor řešení pro uspokojení všech potřeb.

Poslední zobrazené produkty