Made in Italy

2místná pohovka Lilia, čalounění z textilie nebo umělé kůže, vyrobené v Itálii

  • Made in Italy
  • Kód: LILIA
Kč 43.548,59
Zobrazuje Dostupné Možnosti:
Opatření D 164 x Š 101 x V 96 cm
Dodací lhůty 15/20 pracovních dnů

Designová 2místná pohovka z látky nebo ekokůže Lilia, vyrobená v Itálii

Lilia je moderní univerzální pohovka vybavená vysokým a pohodlným opěradlem. Díky různým typům opláštění, s nimiž lze realizovat, se s elegancí přizpůsobuje nejrůznějším řešením zařizování.
Pohovka Lilia je k dispozici také ve verzi Relax s 1 motorizovaným sedadlem (kód LILIA-EL1 ) nebo se 2 motorizovanými sedadly (kód LILIA-EL2 ).

FUNKCE:
- Struktura:
dřevo pokryté vrstvou polyuretanu a kovové mechaniky.
- Polstrování: Ekologická polyuretanová pěna v různých hustotách pokrytá vrstvou dacronu.
-Potah: ekokůže a tkanina odolná proti skvrnám.
- Nohy: dřevěný efekt PVC.

DOSTUPNÉ KRYTÍ:
Pohovka Lilia je k dispozici v různých typech čalounění, rozdělených do různých kategorií podle ceny:
1) Kategorie A :
- tkanina odolná vůči skvrnám Savoy ; Savoy je tkanina moderního designu, příjemná na dotek a velmi odolná proti opotřebení a oděru. Hlavním rysem této tkaniny je její celková nepropustnost pro vodu: ve skutečnosti je gatantito jako „vodoodpudivý“. 89% polyester, 8% polyamid, 2% bavlna, 1% viskóza.
- textilie Ritz proti skvrnám ;    Ritz je příjemná tkanina na dotek, vybraná jako potah pro tato sedadla díky své charakteristické odolnosti proti opotřebení. Je to látka odolná proti skvrnám složená z 86% polyesteru, 14% polyamidu. Hmotnost / tloušťka 490 gr / mtl.
2) Kategorie C : Umělá kůže Minerva

JAK VYBRAT KRYT : vyberte z příslušné rozevírací nabídky kategorii, do které požadované krytí patří. Poté zobrazte barevnou tabulku pro svůj výběr a do příslušného pole vedle fotografie produktu zadejte kód požadované barvy.

ITALSKÝ VÝROBCE
Tento článek je vyroben italskou společností specializující se na výrobu lehátek, masážních křesel a alzapersona, relaxačních sedacích souprav a motorizovaných sedaček, navržených tak, aby zajišťovaly psycho-fyzickou pohodu a kvalitu s perfektní kombinací technologie c ompetenze, řemeslného zpracování a smyslu pro design a moderní formy. Výběrem produktu této společnosti máte záruku nejen nákupu 100% italského a zaručeného produktu , ale také technického a funkčního systému, který se integruje a rozšiřuje díky řadě mechanických řešení, volitelnému příslušenství, širokému výběru modelů a rozměry se širokou škálou tkanin a potahů. Ve skutečnosti jsou možná různá přizpůsobení s cílem získat skutečná křesla na míru navržená a vyrobená s přihlédnutím ke všem potřebám a požadavkům.
Kvalitní
Zkušení technici, kteří neustále aktualizují a inovují své dovednosti, a kvalifikovaní řemeslníci , hlubokí znalci materiálů a technik zpracování, zajišťují, aby byly výrobky vyráběny s maximální péčí a technologicky vyspělé.
zpracovává se
Zaměstnanci specializující se na sektor čalouněného nábytku, kteří jsou schopni navrhnout a sestavit židle, a technici, kteří mají specifické dovednosti v navrhování důmyslných mechanismů, které umožňují výrobu relaxačních židlí, masážních křesel a křesel. Dlouholeté zkušenosti a pozornost věnovaná modernímu designu zaručují jedinečnost a univerzálnost sedadel, díky nimž jsou nábytkové prvky schopné integrace do různých domácích prostředí.
Technologie
Vyvinuté mechanismy nabízejí více funkcí a možnost umístění do konkrétních míst k sezení a umožňují sestavení relaxačních křesel / pohovek, masážních křesel a zvedacích křesel, které mají možnosti vhodné pro potřeby každého klienta.
Mechanismy do jednoho nebo dvou motorů, pohyb stupačky a zpět střídavě autonomní nebo nezávislý, funkce zdvihu, zařízení alzapersona, které umožňuje snadno zaujmout vzpřímenou polohu, vibromasáž pro příjemný distribuovaný účinek na záda, sedadlo a nášlap, automatický nebo motorický pohyb , to jsou možnosti a vyvinuté kombinace: harmonický soubor řešení, který uspokojí všechny potřeby.

Informujeme naše zákazníky, že následující produkty jsou vyloučeny ze zásad vrácení společnosti, protože se jedná o jedinečné ručně vyráběné výrobky vyrobené na přání zákazníka. To znamená, že nemohou být vráceny zákazník po zakoupení.
Email Newsletter
Newsletter
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 telefonních linek)
  • Pondělí až pátek 8: 30-17: 00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.cz
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Uvedené ceny jsou včetně DPH