Made in Italy

Design elektrického nástěnného radiátoru v moderním hliníkovém vedení 1000 W - 100

  • Made in Italy
  • Kód: 100RIGHEELEC
Kč 63942,15 Kč 79927,81 -20%
Materiál hliník
Dodací lhůty 4 týdny pro bílou - 5 týdnů pro barevnou

Moderní hliníkový nástěnný radiátor s elektrickým designem vyrobený v Itálii.

Tento elektrický radiátor má moderní design, jehož skutečným protagonistou je architektura, charakterizovaná liniemi se střídavým rytmem, které vytvářejí hry světla a dialogy s okolním prostorem.
Jedná se o hliníkový radiátor vhodný pro moderní prostředí, vyrobený výhradně v Itálii , hodnota radiátoru je dána hodnotami, jako je celková kvalita, servis na nejvyšší úrovni, hledání vždy inovativního, ale funkčního designu a respekt k životnímu prostředí. při vývoji produktů s nízkým dopadem na životní prostředí, ale také pokud jde o fázi výroby.

Dostupné v různých velikostech:
  • V 1200 x D 293 x Inter. 46 mm x výtěžek š 400;
  • V 1500 x D 293 x Inter. 46 mm x výtěžek š 400;
  • V 1800 x D 293 x Inter. 46 mm x výtěžek š 700;
  • H 2000 x L 293 x Inter. 46 mm x Výtěžek 1000.
K výšce je třeba připočítat 110 mm termostat. Jednofázový napájecí zdroj 230 V. K dispozici v různých provedeních kromě těch, které jsou k dispozici v rozevírací nabídce; Zjistěte to vyplněním formuláře pro informace nebo bezplatnou cenovou nabídku. Bílá termostatická skříň jako standard pro bílé radiátory; chrom pro barevné radiátory a povrchy z nerezové oceli.
Produkt vyniká nízkou tepelnou setrvačností a schopností vysokého sálavého tepla , což zaručuje určitou flexibilitu při řízení požadovaného klimatu.
Postupné uvolňování tepla dále pokračuje i po vypnutí systému, což zajišťuje klima pohody a dlouhodobé udržování teploty.

Zahrnutý je elektrický odpor s infračerveným paprskem vybavený standardním dálkovým ovládáním s denním / týdenním programováním a kabelem o délce 1 200 mm se zástrčkou schuko a glykolovým doplňkem, který se používá jako nemrznoucí a antikorozní ochrana systému.

Sada pokojového termostatu s denním / týdenním programováním a vysokofrekvenčním iontovým přijímačem pro nástěnné krabice je k dispozici na vyžádání.
K dispozici je také verze s hydraulickou nebo smíšenou nebo vodorovnou instalací chladiče. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku.

Pozn .: K dispozici je také držák na ručník a věšák na šaty, které nejsou zahrnuty v ceně. Vyžádejte si je vyplněním příslušného formuláře.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter