Made in Italy

2 kusy bílé, béžové nebo šedé polyethylenové vázy - kůže od společnosti Myyour

  • Made in Italy
  • Kód: 70301SKIN
Kč 34.364,08
Opatření Inf. 33 l sup. 60 H 120 cm
Dodací lhůty 3/4 pracovních týdnů

Designová váza v poleasy pro vnitřní i venkovní použití, vyrobená v Itálii, 2 kusy.

Design: en & is Studio
Skin je rodina váz s lineárním tvarem, její kouzlo se skrývá za její texturou, která vyvolává touhu dotknout se jich. Exkluzivní povrchová úprava je inspirována pozorováním detailů, v nichž žije přírodní prostředí, které odhaluje zdánlivě neviditelné, ale ne zanedbatelné detaily a geometrie: všechno má svou vlastní kůži. Skin, je rodina váz, která integruje kolekci Myyour. Reliéfní tištěná verze Poleasy s broušenou upevňovací deskou součástí dodávky.
K dispozici jsou dvě velikosti: S o průměru 55 cm a výšce 60 cm a L o průměru 60 cm a výšce 120 cm. V obou případech je otvor pro vložení rostliny vždy 32x32x23,5H cm.

Povrchová úprava: POLEASY® k dispozici v různých barvách.

V produktech Myyour nezáleží jen na designu a technologiích: i pokud jde o materiály, společnost se sídlem v Padově je nyní schopna vyjádřit maximum díky novému speciálnímu polyethylenu s názvem Poleasy® , který byl vyvinut během let výzkumu s cílem je vyloučit ty povrchové mikropóry odpovědné za tvorbu nevzhledných patin a postupem času také za možné praskliny.
Poleasy®, exkluzivní celosvětový patent, tento problém definitivně řeší a zaručuje Myyour výtvorům kompaktnější povrchy a skutečně jedinečné vlastnosti, pokud jde o trvanlivost, omyvatelnost a lesk barvy.
Poleasy® s vynikajícími mechanickými vlastnostmi, UV stabilizovaný pro venkovní aplikace. 99% bez povrchové pórovitosti.

Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter