Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Myyour

Nejen společnost v interiéru, ale skutečná laboratoř myšlenek: Myyour vzory a vyrábí osvětlení položky, jako jsou stojací lampy, stolní lampy, závěsné svítidlo, světlé soch unikátním designem. Mezi nejoblíbenější modely jsou Myyour osvětlení se týče my Penelope, Tulip, Pandora, Tino, Bonsai, nefos, Uproar, etc

Rozsah kusy nábytku, jako chaise longue venkovní design, věšáky, stoly, židle, stoličky, venkovní dekorace s některými z nejoblíbenějších modelů, jako je Tulip XL, Zoe, Liberty, bláznivý Head, atd

Myyour je realitou, ve které jsou nejvíce inovativní nápady vybrány a transformovány do nových a jedinečných konstrukčních řešení, schopné exprimovat současně elegance a barev, funkčnosti a estetiky, univerzálnost a prestiže. Tímto způsobem jsou produkty Myyour jsou břitu, dokonalým spojením řemeslného zpracování a inovace, aby se protagonista v různých prostorách, navržený tak, aby na scénu a dát nádech exkluzivity a inovačního charakteru.

Body západek Myyour filozofie jsou úžasná podívaná svých výrobků a výrobní proces provozován ve jménu dobře vykonané práce, od vývoje projektu pro výběr materiálů a provedení až do nejmenšího detailu.

Není to jen design a technologie, aby se rozdíl v sudých Myyour produktů: s ohledem na materiály, společnost je nyní schopen vyjádřit největší díky novému speciálu s názvem Poleasy® polyethylen, který byl vypracován prostřednictvím práce výzkum v loňském roce s cílem eliminovat tyto mikroporézní povrch odpovědné za vznik nevzhledných patinas a po určité době, možných trhlin.

Poleasy® exkluzivní, patentovaný po celém světě, to řeší problém tím, že zajistí nejkompaktnější Myyour výtvory plochy a výkon skutečně unikátní v trvanlivost, omyvatelnost a jas barev.