Made in Italy

Červená lakovaná keramická váza s ručně vyráběnou italskou dekorací - Verio

  • Made in Italy
  • Kód: VERIO1ROSSO
Kč 118.724,41 Kč 139.675,86 -15%
Materiál keramický
Dodací lhůty 6/8 týdnů
Délka (cm) 65
Hloubka (cm) 65
Výška (cm) 137

Vysoká vnitřní váza z barevné keramické ručně vyrobené v Itálii.

Vysoká dekorativní váza pro interiéry ve tvaru potice z červeně lakované keramiky, ručně vyráběná v Itálii. Doplněk působivých rozměrů, který je ideální pro zdobení velkých pokojů osobností a elegancí. Ideální jak pro prostory s klasickým stylem, ve kterém vytváří nádhernou harmonii, ale také pro místnosti s moderní estetikou pro bezprecedentní hru kontrastních stylů . Abychom zdůraznili hodnotu, je použití keramiky a řemeslného zpracování spolu s konkrétním zpracováním na špičce vázy, díky vlastnostem je exkluzivním a rafinovaným dekorativním prvkem . Ideální estetika pro nejrůznější prostředí, od bytového vybavení po hotely, restaurace, smluvní prostory, lázně, ale také jako prostředí pro akce a svatby.

Tato kolekce luxusního nábytkového příslušenství dává nádech moderní elegance jakémukoli kontraktu, ale i domácímu prostoru, aniž by se vzdala exkluzivní atmosféry se silným vizuálním dopadem.
Viadurini spolupracuje s touto významnou řemeslnou společností založenou v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek, s cílem nabídnout silnou charakteristiku míst a prostředí, kam se uchýlit, a zároveň posílit svoji osobnost a vytvořit tak prostor věnovaný relaxaci člověka, ve kterém se můžete vrátit ke snu . Obnovení kontaktu s kreativní autenticitou objektu zrozeného z typicky italského myšlení a kultury, spojení doplňků k vybavení prostor s přesnou identitou, jedinečnou svého druhu, ne moderní, ne klasickou, ale schopnou komunikovat s každým stylem. Z města Treviso přichází celý svět do styku s uměním krásných věcí, architektonickými proporcemi, použitím různých materiálů a inspirací ze vzdálených kultur přepracovaných prostřednictvím vášně pro italské řemeslo . Tak se zrodila řada interiérového vybavení s jedinečnými a autentickými prvky, které umožňují vytváření exkluzivních projektů a kultivovaného luxusu , výraz neustálého a přesného hledání sofistikovaně dekorativního designu .
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 telefonních linek)
  • Pondělí až pátek 8: 30-17: 00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.cz
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Uvedené ceny jsou včetně DPH