Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Volně stojící vana s kulatým designem vyrobená v Itálii Cremona

  • Kód: CREMONA
Kč 167.819,23 Kč 243.344,30 -31%
včetně DPH
Made in Italy
- +
Materiál
Pevný povrch-Luxolid
Opatření
průměr 120 x H64 cm.
Dodací lhůty
10/20 pracovních dnů
Viadurini Bathroom
Vana kulatého designu vyrobená v Itálii Cremona
Cremona je kulatá volně stojící vana ideální pro moderní nábytek. Doplňkové vybavení s jemnými a světlými liniemi a čistým minimalistickým designem, vyznačující se kruhovým designem a bočním okrajem častěji kontrastujícím s kruhovostí tenkých stěn zbytku bazénu. Se svým minimálně invazivním objemem dokonale zapadne do vaší koupelny.

Je vytvořen výhradně italskými řemeslníky a vyznačuje se vysokými standardy kvality materiálu, s nímž je vyroben. Vyrábí se v Luxolidu, což je výsledek let výzkumu a experimentů, který se skládá ze syntetické sloučeniny na bázi polyakrylových pryskyřic a minerálních plniv. Exkluzivní materiál, který je vysoce lepší než výrobky z desek, může v důsledku různých fází lepení v průběhu času způsobit změnu barvy nebo praskliny. Na druhou stranu je Luxolid míchán a zpracováván ve formě polymerními procesy. Jakmile je vstříknut přímo do forem, díky posledním fázím ošetření a konečnému zpracování má za následek jednotnou strukturu bez rozdílů v barvě nebo kompaktnosti, která zaručuje produkt estetické dokonalosti a technické dokonalosti.

V případě, že je vana poškozena hlubokými škrábanci nebo štípáním, protože Luxolid je homogenní produkt, je možné jej vrátit do původního vzhledu i po mnoha letech. Nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu, ale je vhodné produkt vždy vysušit, aby se zabránilo tvorbě vodního kamene, které by však na materiál nemělo vliv. Čištění lze provádět běžnými čisticími prostředky a neabrazivními krémy.

Cremona je k dispozici ve standardní verzi v šestnácti barvách řady Luxolid.

Udělejte svou koupelnu jedinečnou a přizpůsobte si svůj interiér pomocí této autentické vany vyrobené v Itálii. Pro informace a / nebo nabídky nás neváhejte kontaktovat.
Poznámka : Závitníky nejsou zahrnuty.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty