Pro telefonické Tel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Umyvadlo kulaté podpora čedičová Black modelu Kali

Kód: ISLAMIBNE
Kč 7.070,00 Kč 8.892,74 -20%
- +
Dodací lhůty
7/14 pracovních dnů * dodací lhůta se může zvýšit v případě, že výrobek není skladem
Hmotnost produktu
25,00 kg
Viadurini Bathroom
Umyvadlo kulaté podpora v černé čedičové modelu Kali.
Rozměry: průměr 26 x V 13
ČEDIČ
Čedič je extruzivní sopečná hornina, vyplývat z úniku magmatu z litosféry. Snížení tlaku a rychlého ochlazení v kontaktu se zemskou atmosférou zadržela krystalizačního procesu, přičemž tento kámen velmi kompaktní konstrukce s pastou tmavé nebo černé mikrokrystalické s relativně nízkým obsahem oxidu křemičitého. Tmavá barva pochází z vlastností ultrabazické magma, ze kterého pochází. Čedičové je převážně ze železa a hořčíku, křemičitany Vápenatý plagioklasu a pyroxenu.
Čedičové má vynikající technické vlastnosti, které nepodléhají změnám, vysoký stupeň kompaktnosti s vynikající odolností proti mechanickému namáhání a nárazům, zmrazení a rozmrazení nízkou a vysokou odolnost proti skluzu.

Charakteristika z přírodního kamene je přítomnost různých žilkování, barev a odstínů, stejně jako přítomnost malých „mikro slzy“ a díry, které nemají být považovány za vady, ale část přirozenosti produktů vyrobených s těmito materiály. Povrch dokonalosti je dosaženo pouze v pryskyřici nebo keramických výrobků, se s průmyslových procesů. Z tohoto důvodu, v závěrečné fázi umyvadel výroba a sprchové vaničky, pro některé druhy kamene (který se v přírodě má mikrotrhlin a díry) produkty se podrobí postupu monitorování a otvory nebo mikrotrhliny jsou dokonalosti , smícháním pryskyřice s zbytků prášku stejného kamene.
Úklid Mísy a nádobí sprchou NATURAL STONE
Pro každodenní čištění všech přírodními kameny, doporučujeme rozhodně používat pouze vodu nebo neutrální čistící produkty na přírodní kámen na vodní bázi a žádné jiné výrobky na bázi kyseliny, které mohou zničit strukturu a kamenný supericie během několika týdnů!
LÉČBA
Je to nezbytně nutné přikročit k uplatňování léčbě v době instalace, pak opakovat pravidelně, v závislosti na používání a tvrdosti vody. To může být použit pouze výrobek přírodního kamene pro ochranu kamene v průběhu času.


Viadurini.it svou exkluzivní kolekci Viadurini Bath Collection nabízí d ‚nábytek do koupelny s originálním designem a bezprecedentní. Dřezy appogio kulaté, obdélníkové, eliptické ... umyvadla sloupec pyramidové, válcovité, sprchové vaničky a mnoho dalšího. Kolekce, kde příroda vládne. Všechny položky nabízené jsou vyrobeny z přírodního kamene, barvy a drahé obilí odstínech, záměrně v jejich fascinující surovém stavu.

Proč koupit:
  • Vynikající kvalita / cena poměr
  • originální design
  • mramor a přírodní kámen
  • exkluzivní kolekce Viadurini

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty