Pro telefonické Tel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Umyvadlo Podpora Piece Marble Black Mumbai, nelze reprodukovat v sérii

Kód: ISLAASNED
Kč 10.522,15 Kč 13.228,64 -20%
- +
Dodací lhůty
7/14 pracovních dnů * dodací lhůta se může zvýšit v případě, že výrobek není skladem
Hmotnost produktu
45,00 kg
Viadurini Bathroom
Umyvadlo Mumbai model černého mramoru. Každý kus je jedinečný a neopakovatelný.
Rozměry: průměr 45 x H 15 cm
Tvarů, barev a velikostí vždy dělat každý dřez.
Z technických a estetických vlastnosti přírodní suroviny, z nichž každý umyvadlo je unikátní v tvar a barvu akcentem
Charakteristika z přírodního kamene je přítomnost různých žilkování, barev a odstínů, stejně jako přítomnost malých „mikro slzy“ a díry, které nemají být považovány za vady, ale část přirozenosti produktů vyrobených s těmito materiály. Povrch dokonalosti je dosaženo pouze v pryskyřici nebo keramických výrobků, se s průmyslových procesů. Z tohoto důvodu, v závěrečné fázi umyvadel výroba a sprchové vaničky, pro některé druhy kamene (který se v přírodě má mikrotrhlin a díry) produkty se podrobí postupu monitorování a otvory nebo mikrotrhliny jsou dokonalosti , smícháním pryskyřice s zbytků prášku stejného kamene.
Úklid Mísy a nádobí sprchou NATURAL STONE
Pro každodenní čištění všech přírodními kameny, doporučujeme rozhodně používat pouze vodu nebo neutrální čistící produkty na přírodní kámen na vodní bázi a žádné jiné výrobky na bázi kyseliny, které mohou zničit strukturu a kamenný supericie během několika týdnů!
LÉČBA
Je to nezbytně nutné přikročit k uplatňování léčbě v době instalace, pak opakovat pravidelně, v závislosti na používání a tvrdosti vody. To může být použit pouze výrobek přírodního kamene pro ochranu kamene v průběhu času.

Viadurini.it svou exkluzivní kolekci Viadurini Bath Collection nabízí d ‚nábytek do koupelny s originálním designem a bezprecedentní. Dřezy appogio kulaté, obdélníkové, eliptické ... umyvadla sloupec pyramidové, válcovité, sprchové vaničky a mnoho dalšího. Kolekce, kde příroda vládne. Všechny položky nabízené jsou vyrobeny z přírodního kamene, barvy a drahé obilí odstínech, záměrně v jejich fascinující surovém stavu.

Proč koupit:
  • Vynikající kvalita / cena poměr
  • originální design
  • mramor a přírodní kámen
  • exkluzivní kolekce Viadurini

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty