2místná pohovka z teaku, tkaní lan a polštářů - Bellatrix

  • Kód: BELLATRIX
Kč 69581,60 Kč 86977,00 -20%
Materiál teak, hliník, tkaní a tkanina z olefinů/PP LAN
Dodací lhůty 7/10 pracovních dnů

Zahradní pohovka z teaku, hliníkových opěradel a výpletu a polštářů Olefin/PP ROPE

Venkovní pohovka vyrobená z teakové konstrukce, 4 odnímatelná hliníková opěradla a tkaní olefin/PP ROPE , polštáře ze světle šedé olefinové látky .

Tato zahradní pohovka je skutečnou oázou venkovní relaxace , pozvánkou k vychutnání si krásy a klidu vaší zahrady. Jeho čistý a lineární design z něj dělá všestranný kousek, ideální pro přidání nádechu elegance do každého venkovního prostoru. Přírodní teakový rám se dokonale hodí k neutrálnímu odstínu látky a vytváří tak kombinaci stylu a přirozenosti , která vystihuje podstatu venkovního bydlení.

Dostupné povrchové úpravy:

  • šedé provazové tkaní
  • pouštní mix pletení lan

Rozměry:

  • dřevěná konstrukce + podsedáky: délka: 180 cm x hloubka: 90 cm x výška: 40 cm
  • zádová opěrka: délka: 85 cm x hloubka: 6,5 cm x výška: 48 cm (provedení pouštní mix) / výška: 49 cm (šedé provedení)
Pletená lana jsou prvotřídní kvality. Jsou vyrobeny z různých materiálů, všechny se specifickými vlastnostmi pro venkovní použití: zajišťují vysokou odolnost proti dešti, soli, předčasnému zabarvení, plísním. Při zaručení vysoké mechanické odolnosti je nejlepší se vyvarovat kontaktu vlákna se špičatými nebo řeznými předměty, které by jej mohly nenávratně poškodit. K čištění v případě potřeby doporučujeme použít kartáč s měkkými štětinami a neutrální mýdlo s teplou vodou.

Vybrané teakové dřevo indonéského původu, pocházející z kontrolovaných a trvale udržitelných kácení lesů (INDONESIANLEGALWOOD). Teak je klasifikován jako nejcennější dřevo dostupné pro venkovní nábytek. Je extrémně odolný, stabilní, odolný vůči povětrnostním vlivům, plísním, napadení parazity a hmyzem. Obsahuje vysoké množství přírodních olejů, které ho činí odolným a omezují absorpci vlhkosti. V průběhu času má teakový nábytek vystavený slunci, dešti, vlhkosti atd. obvykle stříbřitě šedou barvu: je to způsobeno procesem povrchové oxidace, který přirozeně chrání dřevo. Tento proces je čistě estetický a nepoškozuje strukturu ani kvalitu dřeva. Vznik oleje na povrchu teakového nábytku je přirozený proces: olej může během prvních měsíců prosakovat více či méně důsledně v závislosti na prostředí, ve kterém je nábytek umístěn. Přírodní oleje nacházející se v teaku jsou tím, co z něj dělá to nejlepší dřevo pro venkovní nábytek.
Nedoporučujeme umisťovat nový teakový nábytek venku v přítomnosti porézních kamenných podlah, alespoň do doby, než se sníží proces nanášení oleje na povrch. Během tohoto procesu nedoporučujeme nechávat polštáře v přímém kontaktu s teakovým povrchem, protože se s největší pravděpodobností zabarví (látky potřísněné přírodním teakovým olejem lze stále čistit jemným mýdlem a vodou). Množství oleje, které z teaku vyteče během prvních několika měsíců, bude hojnější, a proto s větší pravděpodobností způsobí skvrny na površích a tkaninách.
Vzhledem k tomu, že teak je přirozeně mastné dřevo, není vhodné k natírání. Jakákoli aplikovaná povrchová úprava nebude správně přilnout k povrchu a po chvíli se začne zhoršovat. Nedoporučujeme používat olej na dřevo na teak: nenabízí další ochranu, přebytek vnějšího oleje totiž může vést k tvorbě plísní na tmavých povrchových vrstvách. Tyto skvrny pak lze odstranit pouze agresivním broušením.

Polštáře jsou vyrobeny z polyuretanové pěny a dacronové výplně. Potahy polštářů jsou vždy vyrobeny ze specifických venkovních tkanin (s úpravou a vlastnostmi odolnými vůči záření a vodě). Abyste zabránili sražení a zachovali vlastnosti látky, doporučujeme pouze suché nebo ruční čištění při nízké teplotě.

Pozn.: Součástí jsou 2 podsedáky, 2 podušky na opěradlo 80x50 cm, 2 podušky 40x40 cm a 2 role 70xprům.15 cm. Polštáře jsou přizpůsobitelné.
Kontaktujte nás pro další informace nebo cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro